Lipsko – Frankfurt 2:1 (kon.) | Hoffenheim – Schalke 2:0 (kon.) | Brémy – Freiburg 0:0 (kon.)
Mainz – Hertha 1:0 (kon.) | Stuttgart – Augsburg 0:0 (kon.) | Dortmund – Mönchengladbach 6:1 (kon.)
RB Lipsko
2:1 (1:0)
Eintracht Frankfurt
Sobota 23.09.2017, 15:30 • Red Bull Arena (Leipzig) • Nemecká Bundesliga • 6. kolo

90+3
    Striedanie v tíme RB Leipzig: z ihriska odchádza Timo Werner, prichádza Dominik Kaiser.

90+1
    Štvrtý rozhodca sa rozhodol v druhom polčase nadstaviť ešte tri minúty navyše.

90
    Žltú kartu dostáva Ante Rebić (Eintracht Frankfurt).

89
    Marcel Sabitzer bol veľmi blízko k skórovaniu. Presnejšie asi meter. Presne táto vzdialenosť mu chýbala, aby v sklze upratal loptu do siete.

86
    Eintracht Frankfurt mal po nedovolenom zákroku výhodu voľného kopu. V šestnástke súpera sa najlepšie zorientoval Abraham, ale jeho hlavičkový pokus, smerujúci k ľavej tyčke, dokázal Gulácsi vytesniť na rohový kop.

85
    Emil Forsberg je sám na seba naštvaný, pretože zahodil veľkú šancu. Odrazenú loptu poslal kúsok od pravej žrde.

83
    Striedanie v tíme RB Leipzig: z ihriska odchádza Lukas Klostermann, prichádza Bruma.

81
    Timo Werner sa dostal do obrovskej príležitosti, ale jeho hlavičkový pokus z bezprostrednej blízkosti len opečiatkoval hornú žrď. To bola šanca!
    77. Ante Rebić (FRN) - 2:1

77
    Frankfurt dal gól!
    ANTE REBIĆ si zbehol na hranicu malého vápna, kde dostal milimetrový center. Neskôr už stačilo len loptu trafiť do úplne odkrytej bránky. Hostia dokázali zdramatizovať priebeh stretnutia. Stav zápasu je momentálne 2:1! Asistenciu si na svoje konto pripíše Marius Wolf.

73
    Striedanie v tíme RB Leipzig: z ihriska odchádza Jean-Kévin Augustin, prichádza Yussuf Poulsen.
    67. Timo Werner (RBL) - 2:0

67
    Tím RB Leipzig práve strelil gól!
    TIMO WERNER si spracoval odrazenú loptu v šestnástke súpera a následnou presnou strelou do ľavej časti bránky zvyšuje náskok svojho tímu! Stav stretnutia je 2:0!

65
    Centrovanú loptu po rohovom kope zasiahol jeden z hráčov hostí a poslal loptu až za chrbát gólmana. Gól však nie je platný, pretože úspešný strelec si v šestnástke počínal nedovoleným spôsobom.

63
    Striedanie v tíme Eintracht Frankfurt: z ihriska odchádza Sébastien Haller, prichádza Luka Jović.

62
    Žltú kartu dostáva Dayot Upamecano (RB Leipzig).

62
    Žltú kartu dostáva Kevin-Prince Boateng (Eintracht Frankfurt).

61
    Emil Forsberg zahral priamy kop tesne spoza šestnástky. Jeho tvrdá strela rozkývala iba bránkovú konštrukciu. Výborná strela, ale bez gólového efektu.

56
    Striedanie v tíme Eintracht Frankfurt: z ihriska odchádza Dajči Kamada, prichádza Ante Rebić.

51
    Do obrovskej príležitosti sa dostal Emil Forsberg, ktorý si dokázal vytvoriť strelecký priestor. Jeho delovka si to namierila tesne vedľa ľavej tyčky.

49
    Sebastien Haller vypálil z rohu veľkého vápna. Lopta putovala do pravého spodného kúta siete, ale Peter Gulacsi prišiel včas a zákrokom pokus nepustil ďalej.

45+1
    Štvrtý rozhodca sa rozhodol v prvom polčase nadstaviť ešte nejaký čas navyše. Tento údaj bohužial nepoznáme, tak môžme len hádať, ale pravdepodobne to budú dve minútky.
    28. Jean-Kévin Augustin (RBL) - 1:0

28
    Hosťujúci gólman ešte dokázal vyraziť pred seba strelecký pokus Tima Wernera, ale len na kopačku JEAN-KÉVIN AUGUSTIN, ktorého úloha bola, doraziť loptu do úplne prázdnej bránky. To sa mu podarilo, vďaka čomu ide jeho tím do vedenia 1:0!

27
    Striedanie v tíme Eintracht Frankfurt: z ihriska odchádza Gélson Fernandes, prichádza Kevin-Prince Boateng.