Bardejov – Šamorín 1:3 (kon.) | L. Mikuláš – Skalica 1:1 (kon.) | Spiš. N. Ves – KFC Komárno 4:2 (kon.)
MFK Zvolen – Trebišov 3:0 (kon.) | Poprad – Inter Bratislava 1:0 (kon.)
FK Spišská Nová Ves
4:2 (3:2)
KFC Komárno
Sobota 23.09.2017, 16:00 • Futbalový štadión Spišská Nová Ves • MONACObet liga • 9. kolo

V divokej prestrelke sa opäť potvrdilo, že Komárno má deravú obranu. Dva góly síce inkasovali aj domáci, tí ale strelili dvakrát viac gólov ako hostia a nakoniec vyhrávajú pomerom 4:2. (18:12:24)

90+1

87
    Dnešné stretnutie sleduje 581 divákov.

81
    Striedanie v tíme FK Spišská Nová Ves: z ihriska odchádza Kubus, prichádza Kavulič.

75
    Striedanie v tíme FK Spišská Nová Ves: z ihriska odchádza Kováč, prichádza Vantroba.

74
    Striedanie v tíme KFC Komárno: z ihriska odchádza Kuruc, prichádza A. Rahman.

72
    Spišská Nová Ves dáva gól! ROMAN BOTVYNNYK sa postaral o prvý gól po zmene strán, ktorý výrazne nakláňa misku váh na domácu polovicu.

62
    Striedanie v tíme KFC Komárno: z ihriska odchádza Sekulić, prichádza N. Rahman.

58
    Striedanie v tíme FK Spišská Nová Ves: z ihriska odchádza Vilkovský, prichádza Šoltés.

46

45+1

45
    KFC Komárno dáva gól! A predsa jeden presný zásah pred prestávkou. Postaral sa oň hosťujúci GORAN MATIĆ, ktorý tak vykresal iskričku nádeje pre Komárno.

43
    Spišská Nová Ves dáva gól! To je neuveriteľné, LUKÁŠ KUBUS pridáva ďalší gól do siete Kosťukeviča!

41
    Spišská Nová Ves dáva gól! LUKÁŠ KUBUS nadväzuje na Zekuciu a domáci v rozpätí šiestich minút otáčajú vývoj skóre!

36
    Spišská Nová Ves dáva gól! KAMIL ZEKUCIA sa z bieleho bodu nemýlil a my začíname od začiatku.

34
    Bola nariadená penalta v prospech domácich!

32
    Žltú kartu dostáva Huszty (KFC Komárno).

29
    Žltú kartu dostáva Morócz (KFC Komárno).

29
    Striedanie v tíme KFC Komárno: z ihriska odchádza Kele, prichádza Huszty.

Viktor Kalinács

Hľadáme spravodajcu pre tím FK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím KFC Komárno. Viac informácií tu.

Góly: 36. Zekucia (pen.), 41. Kubus, 43. Kubus, 72. Botvynnyk – 15. Militosyan, 45. Matić

Karty:   3. Sekulić (KFK), 15. Militosyan (KFK), 29. Morócz (KFK), 32. Huszty (KFK)

FK Spišská Nová Ves: Huszárik – Kunzo, Baranyi, Sedláček (C), Zekucia, Botvynnyk, Adekuoroye, Kováč, Kubík, Vilkovský, Kubus
    Náhradníci: Gaborčík, Vitkaj, Šoltés, Sirko, Vantroba, Kavulič, Gutierre

KFC Komárno: Kosťukevič – Morócz, Sekulić, Podlucký (C), Janček, Špak, Kuruc, Bilyk, Matić, Kele, Militosyan
    Náhradníci: Rodrigues, Huszty, A. Rahman, N. Rahman, Tomaš

Rozhodca: Roland Weiss – Peter Ličko, Peter Mihalík