Lipsko – Frankfurt 2:1 (kon.) | Hoffenheim – Schalke 2:0 (kon.) | Brémy – Freiburg 0:0 (kon.)
Mainz – Hertha 1:0 (kon.) | Stuttgart – Augsburg 0:0 (kon.) | Dortmund – Mönchengladbach 6:1 (kon.)
RB Lipsko
2:1 (1:0)
Eintracht Frankfurt
Sobota 23.09.2017, 15:30 • Red Bull Arena (Leipzig) • Nemecká Bundesliga • 6. kolo

Zaznel záverečný hvizd hlavného rozhodcu, ktorý ukončil dnešné stretnutie. V ňom sme mali možnosť vidieť hneď tri presné zásahy. RB Lipsko dokázalo zvíťaziť vďaka svojej kombinačnej hre v pomere 2:1 a tak plný bodový zisk ostáva doma. Odo mňa to je na dnes všetko. Ja ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok dňa. Zápasom Vás sprevádzal Róbert Gašpárek. (17:27:51)

90+4
    Center z rohového kopu, ktorý zahral tím Frankfurt, pohodlne upratali obrancovia súpera.

90+3
    Striedanie v tíme RB Leipzig: z ihriska odchádza Timo Werner, prichádza Dominik Kaiser.

90+2
    V závere druhého polčasu majú domáci výhodu voľného kopu, s ktorého rozohrávkou sa príliš neponáhľajú.

90+1
    Štvrtý rozhodca sa rozhodol v druhom polčase nadstaviť ešte tri minúty navyše.

90
    Žltú kartu dostáva Ante Rebić (Eintracht Frankfurt).

89
    Marcel Sabitzer bol veľmi blízko k skórovaniu. Presnejšie asi meter. Presne táto vzdialenosť mu chýbala, aby v sklze upratal loptu do siete.

87
    Centrovanú loptu po rohovom kope dokázal zlikvidovať pripravený gólman, ktorý loptu vyboxoval za hranicu vlastného vápna.

86
    Eintracht Frankfurt mal po nedovolenom zákroku výhodu voľného kopu. V šestnástke súpera sa najlepšie zorientoval Abraham, ale jeho hlavičkový pokus, smerujúci k ľavej tyčke, dokázal Gulácsi vytesniť na rohový kop.

85
    Emil Forsberg je sám na seba naštvaný, pretože zahodil veľkú šancu. Odrazenú loptu poslal kúsok od pravej žrde.

84
    Lopta sa nachádza na polovici Frankfurtu, ale sú to práve hostia, kto ju má pevne pod kontrolou.

83
    Striedanie v tíme RB Leipzig: z ihriska odchádza Lukas Klostermann, prichádza Bruma.

81
    Timo Werner sa dostal do obrovskej príležitosti, ale jeho hlavičkový pokus z bezprostrednej blízkosti len opečiatkoval hornú žrď. To bola šanca!

80
    Hlavný arbiter bol nútený fúknuť do píšťaľky po útočnej hre Ante Rebića. Pri lopte budú domáci futbalisti.

79
    Ante Rebić si nedokázal spracovať jednoduchú prihrávku, vďaka čomu lopta putovala za postrannú čiaru. RB Leipzig bude vhadzovať.
    77. Ante Rebić (FRN) - 2:1

77
    Frankfurt dal gól!
    ANTE REBIĆ si zbehol na hranicu malého vápna, kde dostal milimetrový center. Neskôr už stačilo len loptu trafiť do úplne odkrytej bránky. Hostia dokázali zdramatizovať priebeh stretnutia. Stav zápasu je momentálne 2:1! Asistenciu si na svoje konto pripíše Marius Wolf.