Lok. Košice – Skalica | 2:0 (kon.) | | | Pohronie – Trebišov | 4:0 (kon.) |
Leganés – Getafe | 1:2 (kon.) |
Hamburger – Lipsko | 0:2 (kon.) |
Anderlecht – Lokeren | 3:2 (kon.) |
Feirense – Lisabon | 2:3 (kon.) | | | Benfica – Portimonense | 2:1 (kon.) |
Perm – CSKA Moskva | 0:1 (kon.) |
Lille – Bordeaux | 0:0 (kon.) | | | Metz – Paríž | 1:5 (kon.) |
Hr. Králové – Vlašim | 2:1 (kon.) | | | Ústí n. L. – Třinec | 0:3 (kon.) |
Zagłębie – Wisła Pł. | 2:2 (kon.) | | | Arka – Wisla Kraków | 3:1 (kon.) |
Luceafarul Kluž – Č. Budějovice | 2:0 (kon.) | | | Schalke – Sparta Praha dívky | 1:0 (kon.) | | | Jihlava – Karviná | 3:3 (kon.) |
Hertha – Xaverov | 5:0 (kon.) | | | Ústí n. L. – Hodonín | 3:1 (kon.) | | | Opava – Mladá Boleslav | 1:1 (kon.) |
ACS Kinder – Kohoutovice | 5:1 (kon.) | | | SKP Č. Budějovice – Prachatice | 0:1 (kon.) | | | Slavia – Sparta Praha | 1:0 (kon.) |
Brno – Zlín | 2:0 (kon.) | | | Anderlecht – Liberec | 3:0 (kon.) | | | Slovan Bratislava – Bohemians | 4:1 (kon.) |
Slovácko – Hlučín | 3:1 (kon.) | | | Ostrava – Kohouti Rokycany | 0:2 (kon.) | | | Hr. Králové – Táborsko | 2:1 (kon.) |
Č. Budějovice – Karviná | 3:0 (kon.) | | | Hrusice – Příbram | 0:2 (kon.) | | | Luceafarul Kluž – Schalke | 0:0 (kon.) |
Frýdek-Místek – Mladá Boleslav | 0:5 (kon.) | | | Hodonín – Opava | 0:2 (kon.) | | | Xaverov – Sigma Olomouc | 0:8 (kon.) |
Sparta Praha – Brno | 2:0 (kon.) | | | Prachatice – Slavia | 0:9 (kon.) | | | Monaco – ACS Kinder | 0:3 (kon.) |
Kohoutovice – SKP Č. Budějovice | 0:0 (kon.) | | | Liberec – Táborsko | 0:3 (kon.) | | | Kohouti Rokycany – Hr. Králové | 0:5 (kon.) |
Hlučín – Ostrava | 1:0 (kon.) | | | Anderlecht – Slovan Bratislava | 6:0 (kon.) | | | Bohemians – Slovácko | 1:5 (kon.) |
Příbram – Sparta Praha dívky | 3:0 (kon.) | | | Jihlava – Hrusice | 1:1 (kon.) | | | Schalke – Č. Budějovice | 4:0 (kon.) |
Mladá Boleslav – Hodonín | 2:2 (kon.) | | | Ústí n. L. – Xaverov | 2:1 (kon.) | | | Hertha – Frýdek-Místek | 3:0 (kon.) |
Zlín – Sparta Praha | 1:4 (kon.) | | | SKP Č. Budějovice – Monaco | 1:1 (kon.) | | | Slavia – Kohoutovice | 4:0 (kon.) |
Brno – Prachatice | 5:2 (kon.) | | | Táborsko – Kohouti Rokycany | 0:0 (kon.) | | | Slovácko – Anderlecht | 0:5 (kon.) |
Ostrava – Bohemians | 2:1 (kon.) | | | Hr. Králové – Hlučín | 2:0 (kon.) | | | Slovan Bratislava – Liberec | 1:1 (kon.) |
Hrusice – Karviná | 0:3 (kon.) | | | Sparta Praha dívky – Jihlava | 0:3 (kon.) | | | Luceafarul Kluž – Příbram | 3:0 (kon.) |
Frýdek-Místek – Hodonín | 1:1 (kon.) | | | Xaverov – Opava | 0:3 (kon.) | | | Hertha – Sigma Olomouc | 2:0 (kon.) |
Prachatice – Zlín | 0:2 (kon.) | | | Kohoutovice – Brno | 0:7 (kon.) | | | ACS Kinder – SKP Č. Budějovice | 4:0 (kon.) |
Monaco – Slavia | 0:7 (kon.) | | | Liberec – Kohouti Rokycany | 3:1 (kon.) | | | Hlučín – Táborsko | 1:0 (kon.) |
Bohemians – Hr. Králové | 0:3 (kon.) | | | Slovan Bratislava – Slovácko | 5:0 (kon.) | | | Anderlecht – Ostrava | 4:1 (kon.) |
Příbram – Schalke | 0:6 (kon.) | | | Jihlava – Luceafarul Kluž | 0:3 (kon.) | | | Karviná – Sparta Praha dívky | 1:1 (kon.) |
Sigma Olomouc – Frýdek-Místek | 2:0 (kon.) | | | Ústí n. L. – Hertha | 1:0 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Xaverov | 0:0 (kon.) |
Sparta Praha – Prachatice | 8:1 (kon.) | | | Slavia – ACS Kinder | 5:1 (kon.) | | | Brno – Monaco | 0:1 (kon.) |
Zlín – Kohoutovice | 0:2 (kon.) | | | Kohouti Rokycany – Hlučín | 1:3 (kon.) | | | Slovácko – Liberec | 2:0 (kon.) |
Ostrava – Slovan Bratislava | 0:2 (kon.) | | | Hr. Králové – Anderlecht | 0:2 (kon.) | | | Táborsko – Bohemians | 0:3 (kon.) |
Č. Budějovice – Hrusice | 2:2 (kon.) | | | Luceafarul Kluž – Karviná | 4:0 (kon.) | | | Schalke – Jihlava | 4:1 (kon.) |
Sigma Olomouc – Ústí n. L. | 1:5 (kon.) | | | Xaverov – Hodonín | 1:6 (kon.) | | | Hertha – Opava | 1:0 (kon.) |
SKP Č. Budějovice – Slavia | 1:3 (kon.) | | | Kohoutovice – Sparta Praha | 0:4 (kon.) | | | Monaco – Zlín | 0:3 (kon.) |
ACS Kinder – Brno | 4:1 (kon.) | | | Slovácko – Ostrava | 0:4 (kon.) | | | Liberec – Hlučín | 0:1 (kon.) |
Bohemians – Kohouti Rokycany | 3:1 (kon.) | | | Anderlecht – Táborsko | 7:1 (kon.) | | | Slovan Bratislava – Hr. Králové | 2:1 (kon.) |
koniec
SK Sigma Olomouc
1:5
FK VIAGEM Ústí nad Labem
Daniel Bertók
Góly:
4. Zachař – 2. Kulhánek, 5. Kočvara, 11. Kulhánek, 14. Kulhánek, 15. Ilco
Rozhodca:
Diváci:
Nepremenená penalta:
SK Sigma Olomouc:
Ulenfeld – Dospiva, Glos, Hellus, Machů, Molík, Navrátil, Ptáčník, Remeš, Siegl, Synevych, Zachař
Náhradníci:
Tréner:
FK VIAGEM Ústí nad Labem: Maxa – Avenarius, Barát, Feriančík, Grupáč, Ilco, Kočvara, Kulhánek, Kůstka, Mužík, Rajchert, Růžička, Štajnc, Vico
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
FK VIAGEM Ústí nad Labem: Maxa – Avenarius, Barát, Feriančík, Grupáč, Ilco, Kočvara, Kulhánek, Kůstka, Mužík, Rajchert, Růžička, Štajnc, Vico
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca:
Diváci:
Ústí opět navyšuje své skóre a pro olomouckou sigmu to vypadá na debakl! Tentokrát se trefuje JAN ILCO!
A do třetice MATĚJ KULHÁNEK! Tentokrát si poradil se střelou ze střední vzdálenosti a dnes již po třetí překonal brankáře Olomouce!
Ústí se dostává již do dvoubrankového vedení, únik po pravém křídle dokončil úspěšně MATĚJ KULHÁNEK!
Vyrovnaný stav je už ale minulostí! Hráči Ústí si vzali své vedení zpět poté, co brankaře Sigmy Olomouc překonal FILIP KOČVARA!
Olomouc ale přišla s rychlou odpovědí! Tu dokonal konkrétně JAKUB ZACHAŘ!
Ústí nad Labem se ujímá vedení! Takhle ze začátku utkání je to velmi důležité! Branku vsítil MATĚJ KULHÁNEK