Lok. Košice – Skalica | 2:0 (kon.) | | | Pohronie – Trebišov | 4:0 (kon.) |
Leganés – Getafe | 1:2 (kon.) |
Hamburger – Lipsko | 0:2 (kon.) |
Anderlecht – Lokeren | 3:2 (kon.) |
Feirense – Lisabon | 2:3 (kon.) | | | Benfica – Portimonense | 2:1 (kon.) |
Perm – CSKA Moskva | 0:1 (kon.) |
Lille – Bordeaux | 0:0 (kon.) | | | Metz – Paríž | 1:5 (kon.) |
Hr. Králové – Vlašim | 2:1 (kon.) | | | Ústí n. L. – Třinec | 0:3 (kon.) |
Zagłębie – Wisła Pł. | 2:2 (kon.) | | | Arka – Wisla Kraków | 3:1 (kon.) |
Luceafarul Kluž – Č. Budějovice | 2:0 (kon.) | | | Schalke – Sparta Praha dívky | 1:0 (kon.) | | | Jihlava – Karviná | 3:3 (kon.) |
Hertha – Xaverov | 5:0 (kon.) | | | Ústí n. L. – Hodonín | 3:1 (kon.) | | | Opava – Mladá Boleslav | 1:1 (kon.) |
ACS Kinder – Kohoutovice | 5:1 (kon.) | | | SKP Č. Budějovice – Prachatice | 0:1 (kon.) | | | Slavia – Sparta Praha | 1:0 (kon.) |
Brno – Zlín | 2:0 (kon.) | | | Anderlecht – Liberec | 3:0 (kon.) | | | Slovan Bratislava – Bohemians | 4:1 (kon.) |
Slovácko – Hlučín | 3:1 (kon.) | | | Ostrava – Kohouti Rokycany | 0:2 (kon.) | | | Hr. Králové – Táborsko | 2:1 (kon.) |
Č. Budějovice – Karviná | 3:0 (kon.) | | | Hrusice – Příbram | 0:2 (kon.) | | | Luceafarul Kluž – Schalke | 0:0 (kon.) |
Frýdek-Místek – Mladá Boleslav | 0:5 (kon.) | | | Hodonín – Opava | 0:2 (kon.) | | | Xaverov – Sigma Olomouc | 0:8 (kon.) |
Sparta Praha – Brno | 2:0 (kon.) | | | Prachatice – Slavia | 0:9 (kon.) | | | Monaco – ACS Kinder | 0:3 (kon.) |
Kohoutovice – SKP Č. Budějovice | 0:0 (kon.) | | | Liberec – Táborsko | 0:3 (kon.) | | | Kohouti Rokycany – Hr. Králové | 0:5 (kon.) |
Hlučín – Ostrava | 1:0 (kon.) | | | Anderlecht – Slovan Bratislava | 6:0 (kon.) | | | Bohemians – Slovácko | 1:5 (kon.) |
Příbram – Sparta Praha dívky | 3:0 (kon.) | | | Jihlava – Hrusice | 1:1 (kon.) | | | Schalke – Č. Budějovice | 4:0 (kon.) |
Mladá Boleslav – Hodonín | 2:2 (kon.) | | | Ústí n. L. – Xaverov | 2:1 (kon.) | | | Hertha – Frýdek-Místek | 3:0 (kon.) |
Zlín – Sparta Praha | 1:4 (kon.) | | | SKP Č. Budějovice – Monaco | 1:1 (kon.) | | | Slavia – Kohoutovice | 4:0 (kon.) |
Brno – Prachatice | 5:2 (kon.) | | | Táborsko – Kohouti Rokycany | 0:0 (kon.) | | | Slovácko – Anderlecht | 0:5 (kon.) |
Ostrava – Bohemians | 2:1 (kon.) | | | Hr. Králové – Hlučín | 2:0 (kon.) | | | Slovan Bratislava – Liberec | 1:1 (kon.) |
Hrusice – Karviná | 0:3 (kon.) | | | Sparta Praha dívky – Jihlava | 0:3 (kon.) | | | Luceafarul Kluž – Příbram | 3:0 (kon.) |
Frýdek-Místek – Hodonín | 1:1 (kon.) | | | Xaverov – Opava | 0:3 (kon.) | | | Hertha – Sigma Olomouc | 2:0 (kon.) |
Prachatice – Zlín | 0:2 (kon.) | | | Kohoutovice – Brno | 0:7 (kon.) | | | ACS Kinder – SKP Č. Budějovice | 4:0 (kon.) |
Monaco – Slavia | 0:7 (kon.) | | | Liberec – Kohouti Rokycany | 3:1 (kon.) | | | Hlučín – Táborsko | 1:0 (kon.) |
Bohemians – Hr. Králové | 0:3 (kon.) | | | Slovan Bratislava – Slovácko | 5:0 (kon.) | | | Anderlecht – Ostrava | 4:1 (kon.) |
Příbram – Schalke | 0:6 (kon.) | | | Jihlava – Luceafarul Kluž | 0:3 (kon.) | | | Karviná – Sparta Praha dívky | 1:1 (kon.) |
Sigma Olomouc – Frýdek-Místek | 2:0 (kon.) | | | Ústí n. L. – Hertha | 1:0 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Xaverov | 0:0 (kon.) |
Sparta Praha – Prachatice | 8:1 (kon.) | | | Slavia – ACS Kinder | 5:1 (kon.) | | | Brno – Monaco | 0:1 (kon.) |
Zlín – Kohoutovice | 0:2 (kon.) | | | Kohouti Rokycany – Hlučín | 1:3 (kon.) | | | Slovácko – Liberec | 2:0 (kon.) |
Ostrava – Slovan Bratislava | 0:2 (kon.) | | | Hr. Králové – Anderlecht | 0:2 (kon.) | | | Táborsko – Bohemians | 0:3 (kon.) |
Č. Budějovice – Hrusice | 2:2 (kon.) | | | Luceafarul Kluž – Karviná | 4:0 (kon.) | | | Schalke – Jihlava | 4:1 (kon.) |
Sigma Olomouc – Ústí n. L. | 1:5 (kon.) | | | Xaverov – Hodonín | 1:6 (kon.) | | | Hertha – Opava | 1:0 (kon.) |
SKP Č. Budějovice – Slavia | 1:3 (kon.) | | | Kohoutovice – Sparta Praha | 0:4 (kon.) | | | Monaco – Zlín | 0:3 (kon.) |
ACS Kinder – Brno | 4:1 (kon.) | | | Slovácko – Ostrava | 0:4 (kon.) | | | Liberec – Hlučín | 0:1 (kon.) |
Bohemians – Kohouti Rokycany | 3:1 (kon.) | | | Anderlecht – Táborsko | 7:1 (kon.) | | | Slovan Bratislava – Hr. Králové | 2:1 (kon.) |
koniec
FK Mladá Boleslav
0:0
SC Xaverov
Sledujte tisíce prenosov na TV Tipsport a získajte bonus 999 €!
|
||
20
|
Konec zápasu.
(15:41:18)
|
|
19
|
Chramosta se dostal ke střele, která málem skončila v brance, nakonec ale končí těsně nad brankou.
|
|
17
|
Mladá Boleslav se stále snaží vstřelit rozhodující branku, ale Xaverov má zabezpečenou obranu.
|
|
15
|
Bigolet mohl jít sám na brankáře, ale letící přihrávka byla příliš těžká na zpracování.
|
|
13
|
Klieštik se dostal ke dvěma střelám. Tu první a nebezpečnější mu vyrazil na roh brankář Myška a a po rohu přišla druhá a ta byla hodně nepřesná.
|
|
11
|
Jeník našel nabíhajícího Horynu, jenž mohl sám postupovat na branku, ale Škrdla včas vyběhl a nebezpečnou šanci zastavil.
|
|
10
|
Jeník vyslal na brankáře Škrdlu nepříjemnou střelu, se kterou si hostující brankář uměl poradit.
|
|
9
|
Bigolet šel sám na brankáře, který také předvedl svou kvalitu.
|
|
7
|
Linhart doslova přilétl před soupeřovu branku, kde se mu do cesty postavil brankář Myška.
|
|
5
|
Mladá Boleslav je stále aktivní v útočné fázi, ale hornopočernická obrana zatím funguje velmi dobře.
|
|
3
|
Magada se probojoval do střelecké pozice, kterou vyrazil Myška, ale jen k nohám Honce, s jehož střelou si xaverovský brankář věděl rady.
|
|
2
|
Rossler je zatím hlavním lodivodem svého týmu.
|
|
1
|
Mladá Boleslav začala hned po rozehrávce hodně aktivně a Rossler se hned v úvodu mohl zapsat mezi střelce, ale brankář Myška včas po míč skočil.
|
|
1
|
Utkání právě začalo.
|
|
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:22.
|
Góly:
Rozhodca:
Diváci:
Nepremenená penalta:
FK Mladá Boleslav:
Náhradníci:
Tréner:
SC Xaverov:
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
SC Xaverov:
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca:
Diváci:
Jiří Kosejk
@Jiří Kosejk