Lok. Košice – Skalica | 2:0 (kon.) | | | Pohronie – Trebišov | 4:0 (kon.) |
Leganés – Getafe | 1:2 (kon.) |
Hamburger – Lipsko | 0:2 (kon.) |
Anderlecht – Lokeren | 3:2 (kon.) |
Feirense – Lisabon | 2:3 (kon.) | | | Benfica – Portimonense | 2:1 (kon.) |
Perm – CSKA Moskva | 0:1 (kon.) |
Lille – Bordeaux | 0:0 (kon.) | | | Metz – Paríž | 1:5 (kon.) |
Hr. Králové – Vlašim | 2:1 (kon.) | | | Ústí n. L. – Třinec | 0:3 (kon.) |
Zagłębie – Wisła Pł. | 2:2 (kon.) | | | Arka – Wisla Kraków | 3:1 (kon.) |
Luceafarul Kluž – Č. Budějovice | 2:0 (kon.) | | | Schalke – Sparta Praha dívky | 1:0 (kon.) | | | Jihlava – Karviná | 3:3 (kon.) |
Hertha – Xaverov | 5:0 (kon.) | | | Ústí n. L. – Hodonín | 3:1 (kon.) | | | Opava – Mladá Boleslav | 1:1 (kon.) |
ACS Kinder – Kohoutovice | 5:1 (kon.) | | | SKP Č. Budějovice – Prachatice | 0:1 (kon.) | | | Slavia – Sparta Praha | 1:0 (kon.) |
Brno – Zlín | 2:0 (kon.) | | | Anderlecht – Liberec | 3:0 (kon.) | | | Slovan Bratislava – Bohemians | 4:1 (kon.) |
Slovácko – Hlučín | 3:1 (kon.) | | | Ostrava – Kohouti Rokycany | 0:2 (kon.) | | | Hr. Králové – Táborsko | 2:1 (kon.) |
Č. Budějovice – Karviná | 3:0 (kon.) | | | Hrusice – Příbram | 0:2 (kon.) | | | Luceafarul Kluž – Schalke | 0:0 (kon.) |
Frýdek-Místek – Mladá Boleslav | 0:5 (kon.) | | | Hodonín – Opava | 0:2 (kon.) | | | Xaverov – Sigma Olomouc | 0:8 (kon.) |
Sparta Praha – Brno | 2:0 (kon.) | | | Prachatice – Slavia | 0:9 (kon.) | | | Monaco – ACS Kinder | 0:3 (kon.) |
Kohoutovice – SKP Č. Budějovice | 0:0 (kon.) | | | Liberec – Táborsko | 0:3 (kon.) | | | Kohouti Rokycany – Hr. Králové | 0:5 (kon.) |
Hlučín – Ostrava | 1:0 (kon.) | | | Anderlecht – Slovan Bratislava | 6:0 (kon.) | | | Bohemians – Slovácko | 1:5 (kon.) |
Příbram – Sparta Praha dívky | 3:0 (kon.) | | | Jihlava – Hrusice | 1:1 (kon.) | | | Schalke – Č. Budějovice | 4:0 (kon.) |
Mladá Boleslav – Hodonín | 2:2 (kon.) | | | Ústí n. L. – Xaverov | 2:1 (kon.) | | | Hertha – Frýdek-Místek | 3:0 (kon.) |
Zlín – Sparta Praha | 1:4 (kon.) | | | SKP Č. Budějovice – Monaco | 1:1 (kon.) | | | Slavia – Kohoutovice | 4:0 (kon.) |
Brno – Prachatice | 5:2 (kon.) | | | Táborsko – Kohouti Rokycany | 0:0 (kon.) | | | Slovácko – Anderlecht | 0:5 (kon.) |
Ostrava – Bohemians | 2:1 (kon.) | | | Hr. Králové – Hlučín | 2:0 (kon.) | | | Slovan Bratislava – Liberec | 1:1 (kon.) |
Hrusice – Karviná | 0:3 (kon.) | | | Sparta Praha dívky – Jihlava | 0:3 (kon.) | | | Luceafarul Kluž – Příbram | 3:0 (kon.) |
Frýdek-Místek – Hodonín | 1:1 (kon.) | | | Xaverov – Opava | 0:3 (kon.) | | | Hertha – Sigma Olomouc | 2:0 (kon.) |
Prachatice – Zlín | 0:2 (kon.) | | | Kohoutovice – Brno | 0:7 (kon.) | | | ACS Kinder – SKP Č. Budějovice | 4:0 (kon.) |
Monaco – Slavia | 0:7 (kon.) | | | Liberec – Kohouti Rokycany | 3:1 (kon.) | | | Hlučín – Táborsko | 1:0 (kon.) |
Bohemians – Hr. Králové | 0:3 (kon.) | | | Slovan Bratislava – Slovácko | 5:0 (kon.) | | | Anderlecht – Ostrava | 4:1 (kon.) |
Příbram – Schalke | 0:6 (kon.) | | | Jihlava – Luceafarul Kluž | 0:3 (kon.) | | | Karviná – Sparta Praha dívky | 1:1 (kon.) |
Sigma Olomouc – Frýdek-Místek | 2:0 (kon.) | | | Ústí n. L. – Hertha | 1:0 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Xaverov | 0:0 (kon.) |
Sparta Praha – Prachatice | 8:1 (kon.) | | | Slavia – ACS Kinder | 5:1 (kon.) | | | Brno – Monaco | 0:1 (kon.) |
Zlín – Kohoutovice | 0:2 (kon.) | | | Kohouti Rokycany – Hlučín | 1:3 (kon.) | | | Slovácko – Liberec | 2:0 (kon.) |
Ostrava – Slovan Bratislava | 0:2 (kon.) | | | Hr. Králové – Anderlecht | 0:2 (kon.) | | | Táborsko – Bohemians | 0:3 (kon.) |
Č. Budějovice – Hrusice | 2:2 (kon.) | | | Luceafarul Kluž – Karviná | 4:0 (kon.) | | | Schalke – Jihlava | 4:1 (kon.) |
Sigma Olomouc – Ústí n. L. | 1:5 (kon.) | | | Xaverov – Hodonín | 1:6 (kon.) | | | Hertha – Opava | 1:0 (kon.) |
SKP Č. Budějovice – Slavia | 1:3 (kon.) | | | Kohoutovice – Sparta Praha | 0:4 (kon.) | | | Monaco – Zlín | 0:3 (kon.) |
ACS Kinder – Brno | 4:1 (kon.) | | | Slovácko – Ostrava | 0:4 (kon.) | | | Liberec – Hlučín | 0:1 (kon.) |
Bohemians – Kohouti Rokycany | 3:1 (kon.) | | | Anderlecht – Táborsko | 7:1 (kon.) | | | Slovan Bratislava – Hr. Králové | 2:1 (kon.) |
koniec
SC Xaverov
0:3
Slezský FC Opava
Lukáš Jasoněk
Góly:
10. ?, 12. ?, 17. ?
Rozhodca:
Diváci:
Nepremenená penalta:
SC Xaverov:
Náhradníci:
Tréner:
Slezský FC Opava:
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Slezský FC Opava:
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca:
Diváci:
Slezané jdou do třígólového trháku a o jejich vítězství snad už ani nemůže být pochyb. Gólman Xaverova se nejprve zaskvěl proti ráně zblízka, nicméně na druhou ránu už byl krátký.
Opavští mladíci zdvojnásobují svůj náskok. První pokus mířil do břevna, ale následná pohotová dorážka už svůj cíl našla.
Nádherná střela do pravé šibenice brány posouvá Slezský FC do vedení.