Freiburg – Frankfurt 0:0 (kon.) | Mönchengladbach – Kolín nad Rýnom 1:0 (kon.)
SC Freiburg
0:0 (0:0)
Eintracht Frankfurt
Nedeľa 20.08.2017, 15:30 • Schwarzwald-Stadion, Freiburg • Nemecká Bundesliga • 1. kolo

Napokon sme sa gólu v tomto zápase nedočkali a tak oba tímy získavajú po 1 bode do tabuľky.

Ďakujem Vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok dňa. (17:23:48)

90+2

90+1
    Domáci po rýchlom prechode do útoku vybojovali faul na útočnej polovičke a zahrávali tak priamy kop. Ten však nič zaujímavé nepriniesol a zrejme to je už z tohto zápasu všetko.

90
    Napokon hlavný rozhodca nastavuje ešte 2 minúty!

89
    Uvidíme, či hlavný rozhodca bude ešte niečo nastavovať. V druhom polčase sa nijak výrazne hra neprerušovala.

88
    Striedanie v tíme Eintracht Frankfurt: z ihriska odchádza Mijat Gaćinović, prichádza Branimir Hrgota.

86
    Sme tak už v závere druhého polčasu, oba tímy sa ešte snažia o útočné výpady, ale nič zaujímavého neznamenajú. Ešte to vyzerá na striedanie v tábore hostí.

85
    K-P. Boateng ťahal tento útok hostí, avšak napokon sa prezentoval iba nepresnou strelou, ktorá domáceho brankára nezamestnala.

84
    Domáci celok zahrával rohový kop, avšak ani táto situáciu zmenu skóre nepriniesla. Do konca zápasu tak už veľa času neostáva, na gól stále márne čakáme.

83
    Striedanie v tíme Eintracht Frankfurt: z ihriska odchádza Simon Falette, prichádza Danny da Costa.

82
    Hradecky teraz musel zasahovať v bráne hostí, nebol zrovna najistejší, ale domáci jeho menšie zaváhanie potrestať nedokázali. Zrejme sa dnes teda gólu v tomto zápase nedočkáme.

81
    Ak sme po prvom polčase očakávali aj to, že druhý polčas sa bude neisť v podobnom duchu tak sme sa mýlili. Hostia hrajú síce aktívnejšie, ale nič im to platné nie je.

80
    Žltú kartu dostáva Gélson Fernandes (Eintracht Frankfurt).

79
    Ani tento útok domáceho tímu nič neznamenal a po nepresnej prihrávke sa lopty zmocnil brankár Hradecky. Pomaličky sa blíži aj záverečná časť toho zápasu.

78
    Striedanie v tíme SC Freiburg: z ihriska odchádza Florian Niederlechner, prichádza Marco Terrazzino.

77
    Po rohovom kope sa hostia dostali aj do zakončenia, avšak lopta skončila iba mimo brány domácich. Schwolow tak bude odkopávať od svojej brány.

76
    Z priameho kopu lopta letela do pokutového územia a domáci celok ju odvracia na rohový kop. Tlak hostí tak ešte pokračuje ďalej.

75
    Tlak hostí pokračuje aj naďalej, domáci tím navyše fauloval a tak bude čeliť priamemu kopu.

74
    Aj tento útok hosťujúceho celku skončil iba u pozorného brankára domácich, ktorý včas vybehol zo svojej brány a prerušil akciu hostí.