Lille – Nantes 1:0 (kon.) | Bordeaux – Dijon 2:1 (kon.) | LB Châteauroux – Lorient 2:3 (po pr.)
Marseille – Lyon 2:1 (po pr.)
Lille OSC
1:0 (0:0)
FC Nantes
cz Utorok 31.01.2017, 18:00 • Stade Pierre-Mauroy, Villeneuve d'Ascq • Francúzsky pohár • 1/16 finále

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne. (19:52:46)

Do osmifinále francouzského poháru postupuje domácí Lille!

Ve druhém poločase byli aktivnější hráči Nantes, ale branku z tlaku nevytěžili. Naopak jednu z mála chyb využili domácí, kteří po faulu v pokutovém území rozehrávali pokutový kop. Sébastian Corchia zachoval chladnou hlavu a přesnou ránou k tyči poslal domácí do dalšího kopa poháru. Závěrečný tlak Nantes již nepřišel a tak se mohou hráči Lille radovat.

90+2

90+1
    Palmieri zastavil rozvíjející se akci soupeře taktickým faulem a vidí od rozhodčího žlutou kartu.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase dvě minuty.

90
    Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Terrier, přichází Bautheac.

90
    Nantes se nedaří dostat alespoň k vápnu domácího týmu. Lille si zatím vede v obraně výborně. Navíc nyní již neunesl nepříznivý vývoj zápasu Stepinski, který udeřil soupeře. Rozhodčí byl ale daleko od souboje a neuděluje ani žlutou kartu.

89
    Hned trojice domácích se vydala na útočný výlet. Střídající De Preville se plný sil a tak si poradil se dvěma protihráči, ale jeho centr nebyl přesný.

88
    Před dobíhajícím Terrierem si míč sebral ze vzduchu Dupe, který ještě drží svůj tým ve hře alespoň o vyrovnání.

87
    Domácí brankář dostává žlutou kartu, zřejmě za zdržování hry.

87
    Dlouhý nákop Maignana si nepohlídala hostující obrana. Lille se usazuje na polovině soupeře a šetří další sekundy.

86
    Nantes spěchá s každou přihrávkou. Nyní se pokoušel projít do vápna Stepinski, to se mu podařilo, ale už nebyl tak úspěšný se střelou.

85
    Lille si zatím s přehledem hlídá jednobrankové vedení. Touré se snažil dostat míč do vápna, ale Maignan byl připravený.

84
    Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Dubois, přichází Iloki.

83
    Velká nepříjemnost pro Nantes. Po velmi podařeném druhém poločase je nyní deset minut od vyřazení.
    81. CORCHIA - 1:0

81
    Lille právě vstřelilo branku!
    Domácí tým jde do vedení! Míč si vzal na pokutový bod SÉBASTIAN CORCHIA, který poslal míč k levé tyči. Dupe vystihl směr, ale již nedokázal míč vyrazit mimo svou branku.