0:1 (0:1)
KV Oostende
cz Utorok 31.01.2017, 20:45Belgický pohár • Semifinále

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji dobrou noc a u dalších on-line přenosů na počtenou. (22:51:34)

Právě skončilo utkání mezi KRC Genk a KV Oostende. Jedinou branku zápasu viděli diváci v Genku hned v 8. minutě, kdy se po nádherném vysunutí Berriera prosadil Knowledge Musona. Ve druhé půli hosté přežili velký tlak domácích, včetně několika gólových šancí a penalty. Tu v 70. minutě neproměnil José Naranjo, proti kterému se vytáhl brankář Dutoit. A když se neujaly ani další tutovky Genku ze závěru duelu, tak se z postupu do finále poháru může radovat KV Oostende. O pohár si to ve finálovém utkání rozdá s jedním z dvojice Eupen – Waregem.

90+6

90+5
    Tak to je neskutečné! Po centru na zadní tyč se neprosadil domácí hráč a z následné dorážky nastřelili fotbalisté Genku jen svého soupeře. Poté se mocně dožadovali další penalty za ruku, ale sudí nepíská.

90+4
    Hosté se to již snaží jen ukopat a veškeré pokusy o přihrávku za obranu Oostende končí odkopem co nejdále od jejich brány.

90+3
    Žlutou kartu dostává Jere Uronen (KRC Genk).

90+3
    Z toho však domácí nic nevytěžili a Genk musí rychle spěchat do obrany.

90+2
    Roh pro domácí a do pokutového území již spěchá i brankář Ryan.

90
    Hlavní sudí přidává nad rámec 5 minut.

89
    Střídání v týmu KRC Genk: ze hřiště odchází Franck Berrier, přichází Fernando Canesin.

89
    Další standardní situace rovněž nepřinesla kýžené vyrovnání. Podaří se Genku srovnat stav utkání?

88
    Centr na malé vápno odvrátil na rohový kop jeden z hostů. Z něj však žádné nebezpečí pro Dutoita nevzniklo.

86
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Knowledge Musona, přichází Andile Ernest Jali.

85
    Střídání v týmu KRC Genk: ze hřiště odchází Ruslan Malinovskij, přichází Sander Berge.

84
    KRC se v posledních minutách mohutně žene za vyrovnáním. Další střelu zpoza šestnáctky likviduje brankář Dutoit.

83
    To už musí být pro Genk frustrující! Za obranou Oostende nyní ofsajdová past nesklapla a centr po centru z levé strany mohl jeden z domácích zakončovat do prázdné brány. Místo toho však trefil jednoho z bránících hráčů.

82
    Ten se Oostende povedl nadvakrát odvrátit a míč odkopávají až na polovinu soupeře.

81
    Ti budou po zákroku Davida Rozehnala zahrávat rohový kop.

81
    Berrierovi se kombinace s jeho spoluhráčem nepovedla a dopředu mohou spěchat domácí.