Turín – Bergamo 1:1 (kon.) | Cagliari – Bologna 1:1 (kon.) | Crotone – Empoli 4:1 (kon.)
Fiorentina – CFC Janov 3:3 (kon.) | Sassuolo – Juventus 0:2 (kon.) | Udinese – AC Miláno 2:1 (kon.)
Sampdoria – AS Rím 3:2 (kon.) | Neapol – Palermo 1:1 (kon.)
ACF Fiorentina
3:3 (1:0)
CFC Janov
cz Nedeľa 29.01.2017, 15:00 • Stadio Artemio Franchi • Talianska Seria A • 22. kolo

To je ode mě vše a já Vám přeji hezký zbytek neděle! (17:17:38)

Tento zápas musel diváky na stadionu hodně bavit. Ve druhém poločase jsme zaznamenali pět branek! V 50. minutě navýšil vedení svého týmu Chiesa a zdálo se, že si domácí dvou brankové vedení již pohlídají. Avšak hosté během dvou minut dokázali stav utkání vyrovnat, konkrétně brankami Simeona a Hiljemarka. Avšak o tři minuty strhl opět vedení na svou stranu domácí Kalinič. Hosté v 85. minutě vytvořili závar před brankou domácích a vznikla z toho nakonec penalta, kterou s přehledem proměnil svou druhou brankou v zápase Simeone. Zápas nám tedy nabídl dohromady šest branek, čímž můžeme konstatovat, že dané utkání bylo pro diváky hodně atraktivní. Remíza, z hlediska bojového nasazení ze strany hostů, si myslím, že je spravedlivá.

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 7:2. Rohy: 5:0. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 10:20.

90+4

90+4
    Míč se nachází na polovině domácích, avšak daleko od branky.

90+4
    Avšak založení útoku se jim vůbec nevydařilo.

90+3
    Hosté faulují u středového kruhu a hosté budou moci rozjet jeden z posledních útoků.

90+2
    Hosté sice byli na polovině soupeře, ale neohrozili branku domácích.

90+1
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Žlutou kartu dostává Davide Astori (ACF Fiorentina).

89
    Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Federico Chiesa, přichází Cristian Tello.

89
    Na druhé straně standardní situace hostů, tentokrát bez vážných problémů.

88
    Domácí před brankou soupeře nebezpečně operovali, avšak nepodařilo se jim vstřelit branku.

87
    Bernadeschi je tedy ten nešťastník, který musel z hřiště ven. Hosté tedy opět srovnávají těsně před koncem krok se svým soupeřem.

86
    Janov právě vstřelil branku!
    Autorem branky z pokutového kopu je GIOVANNI SIMEONE, který posílá míč do levé části brány.
    85. Červená karta

85
    Červenou kartu dostává Federico Bernardeschi (ACF Fiorentina).
    85. Giovanni SIMEONE - 3:3

Adam Dořák

Góly: 17. Iličić (C. Sánchez), 50. Chiesa (N. Kalinić), 62. N. Kalinić (Bernardeschi) – 57. Simeone (Taarabt), 59. Hiljemark (Taarabt), 86. Simeone (pen.)

Karty:   55. Badelj (FIO), 84. Olivera (FIO), 89. Astori (FIO) – 27. Cofie (JAN), 37. Burdisso (JAN), 45. Simeone (JAN), 66. Laxalt (JAN)   85. Bernardeschi (FIO)

ACF Fiorentina: Sportiello – C. Sánchez, De Maio, Astori – Chiesa (89. Tello), Vecino, Badelj (61. Bernardeschi), Olivera – Iličić (71. Cristóforo), Valero (C) – N. Kalinić.
    Náhradníci: Satalino, Cerofolini – Tomović, Toledo, Tello, Salcedo, Milić, Hagi, Diks, Cristóforo, Bernardeschi, Babacar.

CFC Janov: Lamanna – Muñoz, Burdisso (C), Orbán, Laxalt – Cofie (32. Taarabt), Izzo, Lazović, Hiljemark (79. Ntcham) – Simeone, Pinilla (52. Panděv).
    Náhradníci: Zima, Rubinho – Taarabt, Quaini, Panděv, Ntcham, Ninković, Morosini, Gentiletti, Beghetto, Edenilson.

Rozhodca: D. Orsato