Vyšehrad – Žižkov | 1:3 (kon.) | | | Třinec – Petřkovice | 1:0 (kon.) | | | Sparta Praha – Teplice | 4:0 (kon.) |
Liberec – Trenčín | 2:5 (kon.) | | | Jihlava – Svätý Jur | 3:0 (kon.) | | | Sigma Olomouc – Zlín | 3:1 (kon.) |
Ostrava – Zabrze | 3:1 (kon.) | | | Nové Mesto n/V – Prostějov | 5:3 (kon.) | | | Senica – Opava | 2:1 (kon.) |
Sigma Olomouc – Trnava B | 0:1 (kon.) | | | Aue – Sokolov | 2:0 (kon.) | | | Karviná – Ružomberok | 0:0 (kon.) |
Podbrezová – Pohronie | 3:0 (kon.) | | | Sparta Praha – Ústí n. L. | 5:1 (kon.) | | | Union Berlín – Dukla Praha | 2:2 (kon.) |
Slavia – Žižkov | 3:0 (kon.) | | | Dunajská Streda – Lvov | 1:1 (kon.) |
Liverpool – Swansea | 2:3 (kon.) | | | Bournemouth – Watford | 2:2 (kon.) | | | Crystal Palace – Everton | 0:1 (kon.) |
Middlesbrough – West Ham | 1:3 (kon.) | | | Stoke City – Manchester United | 1:1 (kon.) | | | West Bromwich – Sunderland | 2:0 (kon.) |
Manchester City – Tottenham | 2:2 (kon.) |
Espanyol – Granada | 3:1 (kon.) | | | Real Madrid – Malaga | 2:1 (kon.) | | | Alavés – Leganés | 2:2 (kon.) |
Villarreal – Valencia | 0:2 (kon.) |
Schalke – Ingolstadt | 1:0 (kon.) | | | Wolfsburg – Hamburger | 1:0 (kon.) | | | Augsburg – Hoffenheim | 0:2 (kon.) |
Brémy – Dortmund | 1:2 (kon.) | | | Darmstadt – Mönchengladbach | 0:0 (kon.) | | | Lipsko – Frankfurt | 3:0 (kon.) |
Chievo – Fiorentina | 0:3 (kon.) | | | AC Miláno – Neapol | 1:2 (kon.) |
Kortrijk – Waregem | 2:3 (kon.) | | | Mouscron – Lokeren | 2:1 (kon.) | | | Waasland-Beveren – Oostende | 0:1 (kon.) |
Eupen – Genk | 0:1 (kon.) |
Porto – Rio Ave | 4:2 (kon.) | | | Marítimo – Lisabon | 2:2 (kon.) | | | Arouca – Boavista | 1:2 (kon.) |
Ghana – Mali | 1:0 (kon.) | | | Egypt – Uganda | 1:0 (kon.) |
Nantes – Paríž | 0:2 (kon.) | | | Bordeaux – Toulouse | 1:0 (kon.) | | | Dijon – Lille | 0:0 (kon.) |
Guingamp – Rennes | 1:1 (kon.) |
Alkmaar – Sparta Rotterdam | 1:1 (kon.) | | | Den Haag – Zwolle | 1:2 (kon.) | | | Feyenoord – Willem II | 1:0 (kon.) |
Groningen – Arnhem | 1:1 (kon.) |
Bohemians – Příbram | 5:0 (kon.) | | | Brno – Skalica | 3:3 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Poprad | 1:2 (kon.) |
Táborsko – Hr. Králové | 0:2 (kon.) | | | Jablonec – Liberec | 4:0 (kon.) | | | Znojmo – Pardubice | 1:2 (kon.) |
koniec
SK Sigma Olomouc
0:1
(0:0)
FC Spartak Trnava B
70
|
Slovenský tým si připravil trojici střídání. Místo Ivana Cíferského jde do hry Erik Otrísal, Miroslava Sedláka nahrazuje Adam Hájek. Jako poslední pak na lavičku zamířil Filip Tomovič, na jehož místo do zápasu nastupuje Boris Juhás.
|
|
65
|
Olomoucký tým také střídá, místo Jakuba Yunise a Tomáše Chorého se ukáže na hřišti i duo Ondřej Seibert – Jan Ambrozek.
|
|
46
|
Ze hřiště odchází kvůli zranění Lukáš Buchvaldek, na hřišti se objevuje Martin Antl.
|
Góly:
77. Dzíbela
Rozhodca: Machálek – Arnošt, Vodražka
Diváci:
Nepremenená penalta:
SK Sigma Olomouc:
Reichl – Vichta, Hála, Štěrba, Šindelář, Jemelka, Látal, Habusta, Buchvaldek (46. Antl), Yunis (65. Yunis), Chorý (65. Ambrozek)
Náhradníci: Antl, Ambrozek, Seidl
Tréner:
FC Spartak Trnava B: 1. poločas: Vantruba – Sedlák, Cíferský, Štrba, Otrísal – Čerednyčenko, Tomovič, Krištof – Hajek, Silný, Bališ
2. poločas: Vantruba – Nemček, Cíferský (70. Otrísal), Dzíbela, Ondra – Traoré, Sedlák (70. Hajek), Tomovič (70. Juhás) – Magdolen, Silný, Lauko
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci: Antl, Ambrozek, Seidl
Tréner:
FC Spartak Trnava B: 1. poločas: Vantruba – Sedlák, Cíferský, Štrba, Otrísal – Čerednyčenko, Tomovič, Krištof – Hajek, Silný, Bališ
2. poločas: Vantruba – Nemček, Cíferský (70. Otrísal), Dzíbela, Ondra – Traoré, Sedlák (70. Hajek), Tomovič (70. Juhás) – Magdolen, Silný, Lauko
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Machálek – Arnošt, Vodražka
Diváci:
Johan Čáp
@CAPJohanCZ