Espanyol – Granada 3:1 (kon.) | Real Madrid – Malaga 2:1 (kon.) | Alavés – Leganés 2:2 (kon.)
Villarreal – Valencia 0:2 (kon.)
RCD Espanyol Barcelona
3:1 (2:1)
Granada CF
Sobota 21.01.2017, 13:00Španielska LaLiga • 19. kolo

Sledovali sme atraktívny duel, z ktorého odchádzajú šťastnejší domáci po zaslúženej výhre. Hra mala svetlé chvíľky hlavne v prvom polčase, ktorý sa hral zo strany na stranu rýchlymi protiútokmi oboch celkov. Espanyol si v druhom polčase svoje vedenie nenechal ujsť a ešte pre istotu pridal jeden gól.
    Ja sa s vami lúčim a prajem pekný zvyšok futbalového dňa. (14:54:46)

90+3

90+3
    Espanyol už svoje vedenie nestratí, lopta zostala na ich kopačkách v obrane a rozhodca hru pravdepodobne ukončí.

90+2
    Strela z voleja sa Fuegovi nepodarila, namierila si to vysoko nad bránu.

90+2
    Žltú kartu dostáva Andreas Pereira (Granada CF).

90+1
    Rozhodca nadstavuje ešte tri minúty.

90
    Roca si to namieril smerom dopredu no jeho snahu zastavila dobrá obranná hra hostí.

89
    Rohový kop z pravej strany pre Granadu skončil po chumelici u brankára Diega Lópeza.

88
    Navarro zakročil tak ako mal a loptu odkopol do bezpečia.

87
    Tak touto strelou sa Pereira určite nebude chváliť. Tá letela ku divákom na hornú tribúnu.

86
    Pokus o center hosťom nevyšiel ani na druhý raz, no pri lopte zostali naďalej.

85
    Dlhý pas na Ponceho nevyšiel, loptu chytil ako prvý Diego López.

84
    Granadu má loptu už dlhší čas na svojich kopačkách, no smerom dopredu nedokázala nič predviesť.

82
    Hra sa aj vďaka striedaniam zabrzdila, dúfajme, že sa znovu rozbehne.

81
    Striedanie v tíme RCD Espanyol Barcelona: z ihriska odchádza José Antonio Reyes, prichádza Salva Sevilla.

80
    Rozhodca prosby hráčov Granady neodpískal, hru rukou neuznal.

79
    Po priamom kope hostí nastala séria nešťastí. Jeden hráč sám spadol, druhý loptu netrafil a následne spadol tiež.

78
    Malle zostal ležať po zákroku zozadu na zemi.

77
    Striedanie v tíme Granada CF: z ihriska odchádza René Krhin, prichádza Alberto Bueno.

Patrik Gach

Góly: 11. J. A. Reyes, 32. Piatti, 49. Navarro – 23. Pereira

Karty:   18. Ingason (GRN), 50. Foulquier (GRN), 90+2. Pereira (GRN)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 6:1. Rohy: 10:5. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 19:16.
    RCD Espanyol Barcelona: Diego López – Navarro, David López, D. Reyes, Aarón – Fuego, Jurado – H. Pérez (75. Roca), J. A. Reyes (81. Sevilla), Piatti – G. Moreno.
    Náhradníci: Roberto – R. Duarte, Sevilla, Roca, Á. Vázquez, Melendo, V. Sánchez.

Granada CF: Ochoa – Foulquier, Lombán, Ingason, Tabanou (46. Gabriel Silva) – Krhin (77. Bueno), Samper, Pereira – Malle, Kravec, Boga (46. Ponce).
    Náhradníci: Olazábal – G. Silva, J. Márquez, Ponce, Gabriel Silva, Cuenca, Bueno.