Vyšehrad – Žižkov | 1:3 (kon.) | | | Třinec – Petřkovice | 1:0 (kon.) | | | Sparta Praha – Teplice | 4:0 (kon.) |
Liberec – Trenčín | 2:5 (kon.) | | | Jihlava – Svätý Jur | 3:0 (kon.) | | | Sigma Olomouc – Zlín | 3:1 (kon.) |
Ostrava – Zabrze | 3:1 (kon.) | | | Nové Mesto n/V – Prostějov | 5:3 (kon.) | | | Senica – Opava | 2:1 (kon.) |
Sigma Olomouc – Trnava B | 0:1 (kon.) | | | Aue – Sokolov | 2:0 (kon.) | | | Karviná – Ružomberok | 0:0 (kon.) |
Podbrezová – Pohronie | 3:0 (kon.) | | | Sparta Praha – Ústí n. L. | 5:1 (kon.) | | | Union Berlín – Dukla Praha | 2:2 (kon.) |
Slavia – Žižkov | 3:0 (kon.) | | | Dunajská Streda – Lvov | 1:1 (kon.) |
Liverpool – Swansea | 2:3 (kon.) | | | Bournemouth – Watford | 2:2 (kon.) | | | Crystal Palace – Everton | 0:1 (kon.) |
Middlesbrough – West Ham | 1:3 (kon.) | | | Stoke City – Manchester United | 1:1 (kon.) | | | West Bromwich – Sunderland | 2:0 (kon.) |
Manchester City – Tottenham | 2:2 (kon.) |
Espanyol – Granada | 3:1 (kon.) | | | Real Madrid – Malaga | 2:1 (kon.) | | | Alavés – Leganés | 2:2 (kon.) |
Villarreal – Valencia | 0:2 (kon.) |
Schalke – Ingolstadt | 1:0 (kon.) | | | Wolfsburg – Hamburger | 1:0 (kon.) | | | Augsburg – Hoffenheim | 0:2 (kon.) |
Brémy – Dortmund | 1:2 (kon.) | | | Darmstadt – Mönchengladbach | 0:0 (kon.) | | | Lipsko – Frankfurt | 3:0 (kon.) |
Chievo – Fiorentina | 0:3 (kon.) | | | AC Miláno – Neapol | 1:2 (kon.) |
Kortrijk – Waregem | 2:3 (kon.) | | | Mouscron – Lokeren | 2:1 (kon.) | | | Waasland-Beveren – Oostende | 0:1 (kon.) |
Eupen – Genk | 0:1 (kon.) |
Porto – Rio Ave | 4:2 (kon.) | | | Marítimo – Lisabon | 2:2 (kon.) | | | Arouca – Boavista | 1:2 (kon.) |
Ghana – Mali | 1:0 (kon.) | | | Egypt – Uganda | 1:0 (kon.) |
Nantes – Paríž | 0:2 (kon.) | | | Bordeaux – Toulouse | 1:0 (kon.) | | | Dijon – Lille | 0:0 (kon.) |
Guingamp – Rennes | 1:1 (kon.) |
Alkmaar – Sparta Rotterdam | 1:1 (kon.) | | | Den Haag – Zwolle | 1:2 (kon.) | | | Feyenoord – Willem II | 1:0 (kon.) |
Groningen – Arnhem | 1:1 (kon.) |
Bohemians – Příbram | 5:0 (kon.) | | | Brno – Skalica | 3:3 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Poprad | 1:2 (kon.) |
Táborsko – Hr. Králové | 0:2 (kon.) | | | Jablonec – Liberec | 4:0 (kon.) | | | Znojmo – Pardubice | 1:2 (kon.) |
koniec
Dijon FCO
0:0
(0:0)
Lille OSC
57
|
Žlutou kartu dostává Franck Béria (Lille OSC).
|
|
47
|
Žlutou kartu dostává Jordan Lotiès (Dijon FCO).
|
|
29
|
Žlutou kartu dostává Ádám Lang (Dijon FCO).
|
|
27
|
Žlutou kartu dostává Yassine Benzia (Lille OSC).
|
Góly:
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 13:8. Rohy: 9:6. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 17:18.
Rozhodca: Miguelgorry – Moreau, Rahmouni
Diváci:
Karty: 29. Lang (DIJ), 47. Lotiès (DIJ) – 27. Benzia (LIL), 57. Béria (LIL)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 13:8. Rohy: 9:6. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 17:18.
Dijon FCO:
Reynet – Lotiès, Varrault (C) (82. Abdelhamid), Lang, Rüfli – Lees-Melou, Balmont, Marié, Martin (67. Sammaritano) – Diony, Tavares.
Náhradníci: Leroy – Abdelhamid, Bela, Sammaritano, Amalfitano, Gastien, Bahamboula.
Tréner:
Lille OSC: Enyeama – Corchia, Baša, Soumaoro, Béria (C) – Sankharé, Amadou – Lopes (30. Amalfitano), Benzia, J. Palmieri – de Préville.
Náhradníci: Maignan – Sunzu, Arcus, Vanbaleghem, Amalfitano, Bauthéac, Pollet.
Tréner:
Náhradníci: Leroy – Abdelhamid, Bela, Sammaritano, Amalfitano, Gastien, Bahamboula.
Tréner:
Lille OSC: Enyeama – Corchia, Baša, Soumaoro, Béria (C) – Sankharé, Amadou – Lopes (30. Amalfitano), Benzia, J. Palmieri – de Préville.
Náhradníci: Maignan – Sunzu, Arcus, Vanbaleghem, Amalfitano, Bauthéac, Pollet.
Tréner:
Rozhodca: Miguelgorry – Moreau, Rahmouni
Diváci:
Petr Peleška
@PetrPeleska