Slavia – Hainan 0:0 (kon.) | Žižkov – Vltavín 3:0 (kon.) | Plzeň – Ústí n. L. 2:2 (kon.)
Senica – Sereď 0:0 (kon.) | Trenčín – Nitra 0:0 (zruš.) | Slovácko – Vítkovice 4:0 (kon.)
Zlín – Opava 3:0 (kon.) | Ruch Chorzów – Karviná 0:1 (kon.) | Žilina – Sigma Olomouc sk 3:1 (kon.)
Trenčín – Nitra 1:0 (kon.) | Zlín – Opava 1:0 (kon.) | Trnava – Znojmo sk 2:2 (kon.)
Žižkov – Litoměřicko 0:2 (kon.) | Varnsdorf – Neugersdorf 0:0 (zruš.)
MŠK Žilina
3:1 (2:1)
SK Sigma Olomouc
Sobota 14.01.2017, 11:00 • Pod Dubňom, Žilina • Prípravný zápas

48
    Žilina dala gól!

Žilina pridáva v úvode druhého polčasu gól na 3:1 a znovu to je tak o dva góly. Loptu si na pravom krídle stiahol na stred ihriska ELIGIJUS JANKAUSKAS, ktorý z hranice vápna bez problémov prekonal vybehnutého Reichla.

42
    Sigma Olomouc dal gól!

Sigma rýchlo odpovedá na gól Hasića. Žilinčania si vo vápne nepostrážili RADEKA LÁTALA, ktorý sa z ideálnej pozície nemýlil a slabou strelou k bližšej tyčke bez problémov skóroval.

40

Pri prvom prízemnom centri NERMIN HASKIĆ zaváhal, no pár sekúnd na to prišiel rovnaký z opačnej strany, no a teraz sa útočník MŠK Žiliny nemýlil a strelil tak dlho očakávaný druhý gól domácich.

6

Po nevydarenej strele Lukáša Jánošíka sa k lopte dostal MICHAL KLEC. Michal vedel, kde sa nachádza gólman Sigmy a tak to skúsil lobom. Ten mu vyšiel na milimeter a tak sa Žilina v šiestej minúte ujíma vedenia.