Slavia – Hainan 0:0 (kon.) | Žižkov – Vltavín 3:0 (kon.) | Plzeň – Ústí n. L. 2:2 (kon.)
Senica – Sereď 0:0 (kon.) | Trenčín – Nitra 0:0 (zruš.) | Slovácko – Vítkovice 4:0 (kon.)
Zlín – Opava 3:0 (kon.) | Ruch Chorzów – Karviná 0:1 (kon.) | Žilina – Sigma Olomouc sk 3:1 (kon.)
Trenčín – Nitra 1:0 (kon.) | Zlín – Opava 1:0 (kon.) | Trnava – Znojmo sk 2:2 (kon.)
Žižkov – Litoměřicko 0:2 (kon.) | Varnsdorf – Neugersdorf 0:0 (zruš.)
MŠK Žilina
3:1 (2:1)
SK Sigma Olomouc
Sobota 14.01.2017, 11:00 • Pod Dubňom, Žilina • Prípravný zápas

Je za nami aj druhý polčas prvého prípravného stretnutia MŠK Žiliny. V tomto dueli si merali sily MŠK Žilina – SK Sigma Olomouc. Celky nastúpili do druhej 45 minútovky za stavu 2:1. V druhom polčase sme sa dočkali len jedného gólu a ten strelil v 48. minúte Jankauskas, ktorý stanovil na finálnych 3:1.

Ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok dňa. (12:49:56)

90

88
    Výborne zakročil Waleńcik Bartosz, ktorý sa ochotne hodil do strely jedného z futbalistov Olomouca.

87
    Žilina už len kontroluje hru. Loptu si vymieňajú zadáci MŠK, ktorý sa nemajú kam ponáhľať.

86
    Hra je prerušená. Na trávniku ostáva ležať jeden z mužov Sigmy. Nevyzerá to tak, že ošetrenie bude nutné.

85
    Center od vlajočky smeroval na biely bod. Tu stál iba jeden z domácich futbalistov, ktorý bez váhania hlavou odvrátil loptu do bezpečia.

84
    V závere zápasu chcú hostia streliť ešte jeden gól. Po tomto pokuse Jana Štěrbu uvidíme aspoň rohový kop Sigmy.

83
    Striedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Cociuc, prichádza Kopas.

82
    Klec skúšal loptu hodiť na Mbaha. Ten sa síce k lopte dostal, no musel ju odovzdať hosťom. Ďalší ofsajd spomínaného futbalistu.

80
    Žilina chystá aj svojho posledného muža do poľa. Bude to Adam Kopas, ktorý sa na poslednú 10 minútovku zapojí do zápasu.

79
    Ďalšia veľmi sľubná kombinácia domácich cez stred ihriska končí rohovým kopom. Strelecky sa chcel presadiť Mbah, no pokus bol zblokovaný.

77
    Krásna kombinácia MŠK na jeden dotyk stroskotala na nepresnom pase Lukáša Jánošíka. Ten hľadal za obranou Chigozieho Mbaha.

76
    Vo vápne Sigmy Olomouc musel zastaviť svoj prienik Chigozie Mbah. Postranný arbiter odmával tomuto futbalistovi ofsajdové postavenie.

75
    Krásny center od Chigozieho Mbaha. Lopta si našla vo vápne Hlavu Rolanda Gerebenitsa, no pokus letel vysoko nad.

74
    Ján Štěrba teraz surovo poslal k zemi Dávida Hancka. Ten sa síce postavil na svoje, no ľahko pokryvkáva.

73
    Plšek Jakub musel zatiahnúť ručnú brdu. Jednalo sa totiž o ofsajdové postavenie tohto futbalistu.

71
    Jánošík krásne naservíroval loptu Michalovi Klecovi. Ten sa už už chystal vypáliť, no v poslednej chvíli ho odzbrojil Jakub Habusta.

70
    Priestor na hlavičkové zakončenie si spravil aj hosťujúci Aleš Kŕč. Pokus to bol síce dobrý, no včas zakročil Dávid Hancko, ktorý hlavou odvrátil.

69
    Michlík našiel ľavačkou za obranou Olomouca Jánošíka. Ten to skúsil ešte prízemným centrom, no Gerebenits nedokázal v sklze loptu trafiť.