Tottenham – West Bromwich 4:0 (kon.) | Burnley – Southampton 1:0 (kon.) | Hull City – Bournemouth 3:1 (kon.)
Sunderland – Stoke City 1:3 (kon.) | Swansea – Arsenal 0:4 (kon.) | Watford – Middlesbrough 0:0 (kon.)
West Ham – Crystal Palace 3:0 (kon.) | Leicester – Chelsea 0:3 (kon.)
Leicester City
0:3 (0:1)
Chelsea FC
Sobota 14.01.2017, 18:30 • King Power Stadium • Anglická Premier League • 21. kolo
    Chelsea späť na víťaznej vlne.

Víťazom tohto zaujímavého stretnutie je hosťujúca Chelsea, ktorá na King Power Stadium dokázala vyhrať celkom jednoznačne pomerom 0:3.

Vedenie sa zverenci Conteho ujali už v šiestej minúte, keď na zadnej tyči zakončil presne Marcos Alonso. Dobrý výkon Blues pokračoval aj v polčase druhom, čo vyústilo v gól Alonsa, ktorý pridal druhý presný zásah parádnou strelou spoza šestnástky. Na konečných 0:3 ešte skóre spečatil hlavičkou do prázdnej bránky Pedro. (20:21:17)

90+2

90
    Rozhodca nadstavil k tomuto zápasu ešte posledné dve minútky.

88
    Po rohovom kope domáci dokázali Chelsea pritlačiť, následne sa dostal k strele Fuchs, ale jeho pokus pokryl spoľahlivý Courtois.

87
    Pas na Jamieho Vardyho vystihol Luiz a dobrou defenzívou dokázal angličana odzbrojiť od lopty.

86
    Dokonca zápasu už ostávajú len štyri minúty plus nejaké to nadstavenie. O víťazovi je už však rozhodnuté a mužom zápasu bude celkom určite vyhlásený dnes perfektne hrajúci Marcos Alonso.

85
    Držanie lopty jasne na strane Blues v pomere 35% – 65%.

84
    Striedanie v tíme Chelsea FC: z ihriska odchádza Pedro, prichádza Ruben Loftus-Cheek.

84
    Striedanie v tíme Chelsea FC: z ihriska odchádza Willian, prichádza Michy Batshuayi.

82
    Willian si chcel naraziť s Fabregasom, tentokrát však zapracovala obrana domácich na jednotku.

81
    Gray sa uvoľnil na pravej strane ale jeho center v pohode chytý gólman Courtois.

80
    Striedanie v tíme Chelsea FC: z ihriska odchádza Eden Hazard, prichádza Cesc Fàbregas.

79
    Chilwell sa uvoľnil na hranici šestnástky a následne vystrelil, jeho pokus však mieri úplne nad bránku súpera.

78
    Okazaki bol faulovaný v strede poľa a lopta tak pre domáci Leicester.

76
    Striedanie v tíme Leicester City: z ihriska odchádza Marc Albrighton, prichádza Danny Simpson.

75
    Exekútorom bol podľa očakávaní Albrighton, ale jeho center vyboxoval Courtois.

74
    Matič fauloval na vlastnej polovici jedného z protihráčov a domáci tak s výhodou priameho kopu z dobrej pozície.

73
    Dokonca stretnutia už naozaj neostáva veľa času a nepriaznivé skóre 0:3 je pre Leicester už nemožné otočiť. Zverenci Ranieriho tak budú od zostupu deliť už len tri body.