L. Mikuláš – Haniska 6:1 (kon.) | Lipany – Bardejov 0:2 (kon.) | Lok. Košice – MFK Zvolen 4:0 (kon.)
R. Sobota – Spiš. N. Ves 0:4 (kon.) | Šamorín – Nové Mesto n/V 1:1 (kon.) | Skalica – Martin 3:2 (kon.)
Svätý Jur – Žilina B 0:1 (kon.) | Nitra – Sereď 2:1 (kon.)
ŠK Odeva Lipany
0:2 (0:2)
Partizán Bardejov
Sobota 19.11.2016, 13:00 • ŠK ODEVA LIPANY • MONACObet liga

45
    Bardejov dal gól!
    Tesne pred koncom prvého polčasu idú hostia do vedenia o dva góly! Autorom presného zásahu je ĽUBOMÍR IVANKO MACEJ.

35
    V 35. minúte zápasu idú hostia do vedenia o jeden gól! Autorom presného zásahu je MICHAL HAMUĽAK.