Jihlava – Č. Budějovice 3:2 (po pr.) | Olomouc – Pardubice 4:1 (kon.) | Zlín – Hradec Králové 1:2 (kon.)
HC Plzeň – HC Litvínov 5:3 (kon.) | Třinec – Liberec 5:3 (kon.) | K. Vary – Chomutov 2:7 (kon.)
Kometa Brno – Sparta Praha 4:1 (kon.) | Vítkovice – Mladá Boleslav 4:3 (kon.)
HC Dukla Jihlava
3:2 (0:0, 0:1, 2:1 - 1:0)
HC Motor České Budějovice
cz Sobota 22.10.2016, 12:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • DHL Extraliga juniorů (CZ) • 16. kolo

58:55
    Hosté budou hrát přesilovou hru a to znamená, že na ledě bude šet hráčů Motoru proti čtyřem Jihlavákům. Richard Peschout, kapitán Dukly, je vyloučen na dvě minuty za sekání.

Na vyloučení: 3-6.

55:01
    Tohle zakázané uvolnění platit nebude, jelikož David Svoboda je potrestán dvěma minutami za hákování. Vyloučení přichází pro Motor v nepříliš vhodné době.

Na vyloučení: 2-6.

51:11
    No, tohle je trošku komplikace pro Motor, protože obránce Roman Tintěra jde dnes podruhé na trestnou lavici, nyní za hákování.

Na vyloučení: 2-5.

26:27
    Do úniku se dostal domácí útočník Aleš Heinrich, kterého v situaci jeden na jednoho sekl obránce Roman Tintěra a Motor tak bude znovu hrát v oslabení.

Na vyloučení: 2-4.

23:26
    Naštěstí to není nic vážného a faulovaný hráč Dukly míří po svých na střídačku. Domácí si ale zahrají přesilovou hru po faulu Michala Bláhy za vysokou hůl.

Na vyloučení: 2-3.

19:46
    Hosté budou hrát přesilovku pět na tři, zatím jen 13,6 vteřin, než skončí první třetina. V souboji u mantinelu v útočném pásmu Dukly podržel Vojtěch Pražák svého soupeře a je vyloučen na dvě minuty.

Na vyloučení: 2-2.

18:57
    Síly na ledě se srovnají. Při vyhození hostí totiž Ladislav Pospíchal ve středním pásmu poslal k zemi soupeře a jde ven také za podražení.

Na vyloučení: 1--2.

18:33
    Útočné aktivity hostí končí po zbytečném podražení Jana Farky na levém kruhu a Dukla si tak zahraje další přesilovku.

Na vyloučení: 0-2.

04:39
    Jihlava si zahraje první přesilovou hru zápasu. Dušan Kmec dostává dvě minuty za krosček soupeře.

Na vyloučení: 0-1.

Tomáš Lysý

Góly a asistencie: 45. Geier (Pospíchal, Rezek), 48. Čermák (Hejna), 61. Hejna (Mejzlík, Srnský) – 21. Bárta (Doktor, Tintěra), 60. Doktor (Kmec, Káník)

HC Dukla Jihlava: Brož (Juda) – Váňa, Pospíchal, Krtek, Srnský, Kadlec, Pražák, Huňáček – Hejna, Heinrich, Čermák – Maštera, Mejzlík, Peschout – Geier, Rezek, Kraučuk – Hendrych, Berka. Trenér: Patrik Augusta
    HC Motor České Budějovice: Patera (Němec) – Michal, Svoboda, Radoš, Farka, Kmec, Tintěra, Benda – Bláha, Doktor, Káník – Mařík, Bárta, Vochozka – Tejko, Pixa, Kadilák. Trenér: Milan Kupka

Rozhodca: Doležal – Lučan, Kis