Most – Litoměřice 2:4 (kon.) | Motor ČB – Benátky n/J 3:1 (kon.) | Kadaň – Třebíč 3:4 (kon.)
Frýdek-M. – Jihlava 0:4 (kon.) | Ústí n/L – Slavia 1:2 (po pr.) | Přerov – Kladno 4:0 (kon.)
Prostějov – Havířov 7:3 (kon.)
SK Trhači Kadaň
3:4 (2:2, 0:2, 1:0)
SK Horácká Slavia Třebíč
cz Pondelok 03.10.2016, 18:00Chance Liga (CZ) • 11. kolo

51:19
    Domácím se komplikuje situace. František Wágner putuje na trestnou lavici za zákrok, který spáchal za brankou. Bránícího hráče atakoval nedovoleně.

34:34
    Domácí jdou do tří! Jozef Huňa se provinil sekáním před brankou, za což inkasuje dvě minuty. Domácí mají půlminuty přesilovku pěti proti třem.

33:08
    Nyní se trestat bude. Jakub Chrpa byl před brankou seknut Filipem Králem, jenž míří na lavici hanby. Přesilovka pro Trhače.

29:51
    Snažení Richarda Kristla po pravé straně zastavoval Jakub Trefný, který hostujícího střelce podrazil. Uvidíme tedy přesilovku hostů.

15:54
    Dominik Tejnor bude pykat dvě minuty na trestné lavici. Třebíč může po vyrovnání přidat také vedoucí branku.

11:10
    Je tu první přesilovka utkání. Roman Erat usedá na trestnou lavici poté, co fauloval ve středu ledové plochy. Kadaň má šanci na zvýšení vedení.

David Panuška

Góly a asistencie: 6. O. Beránek, 17. L. Vrána, 54. Šťovíček (O. Beránek) – 16. Kusko (T. Havránek, Psota), 18. Kristl (R. Erat, Lojek), 28. Kristl (J. Zdráhal, Dolníček), 32. Kristl (R. Erat)

SK Trhači Kadaň: Tomáš Král (Lukeš) – R. Černý, Trefný (C), D. Šimek, J. Tomeček, Tejnor, R. Havel, Szathmáry – Chrpa, Kůs, Hlava – Vaněk, M. Zadražil, O. Beránek – Šťovíček, L. Vrána, Osmík – Wágner, Berger, Ringler.
    SK Horácká Slavia Třebíč: D. Svoboda (Jekel) – Lojek, J. Zdráhal, Niko, Bartejs, Schejbal, F. Král, Přibyl – Kristl, Dolníček, R. Erat – Psota, T. Havránek, Kusko – Novák, Huňa, Jan Wasserbauer – Paták, Juráň, Dymáček – Všetečka.

Rozhodca: Bejček – Štofa, Beneš.