Lipany – Žilina 1:2 (kon.) | Skalica – Podbrezová 1:0 (12:11 po pen.) | V. Uherce – Michalovce 0:3 (kon.)
TJ Nový Život V. Uherce
0:3 (0:2)
MFK Zemplín Michalovce
Utorok 27.09.2016, 16:00 • ŠKA-Eliášovce • Slovenský pohár - Slovnaft cup • 1. kolo

Ďakujeme Vám za sledovanie tohto prenosu a prajeme ešte príjemný zvyšok dňa. (18:18:09)

Michalovce majú za sebou jednoznačnú jazdu v 4. kole Slovnaft Cupu proti tímu FC Nový Život. Zápas sa lámal v 30. minúte, keď Michalovčania skórovali zásluhou Kushtu. O sedem minút sa hostia znovu radovali, tentokrát gól vsietil Koscelník. V druhom polčase si svoje vedenie poistili gólom z 57. minúty vďaka presnej koncovke Mensaha. Michalovce mali zápas pevne pod kontrolou, FC Nový Život veľa šancí na skórovanie nemal.

Hostia sa tak v piatom kole Slovnaft Cupu stretnú s úspešnejším z dvojice TJ Slovan Brvnište – FC Nitra.

90+1
    Prichádza ešte posledný pokus domácich, strelecký pokus Maceja neohrozil.

90
    Striedanie v tíme TJ Nový Život V. Uherce: z ihriska odchádza Paštrnák, prichádza Havlik.

90
    Nadstavuje sa jedna minúta.

89
    Hra pokračuje ďalej, pred nami sú posledné sekundy tohto zápasu.

88
    Po rohovom kope prišla ďalšia strela na Maceja, ten však má na svojom konte už štyri úspešné zákroky. Po jednom zo súbojov však ostal na trávniku ležať jeden z hráčov, vyzerá to na zranenie!

87
    Prišlo aj priame ohrozenie brány, brankár Macej sa v posledných minútach nemôže nudiť. Nasleduje rohový kop domáceho mužstva.

86
    Po faule na hranici vápna budú domáci zahrávať priamy voľný kop!

86
    Žltú kartu dostáva Sipľak (MFK Zemplín Michalovce).

85
    Nový Život sa opäť útočí, Michalovce sa mierne stiahli do úzadia.

83
    Zápas sa už dohráva, domáci držia loptu na svojich kopačkách častejšie. Obom tímom ide predovšetkým o to, aby vo zvyšných minútach nedošlo k zbytočnému zraneniu.

82
    Domáci pridali na svoje konto ďalšie strelecké pokusy, brankár Macej musel zasiahnuť, pretože jeden z pokusov smeroval do priestoru brány.

80
    Brankár Harag sa musel mať na pozore, na svoje konto si pripísal už 6. zákrok. Nasledovať bude rohový kop Zemplínčanov.