Monaco – Leverkusen 1:1 (kon.) | CSKA Moskva – Tottenham 0:1 (kon.) | Dortmund – Real Madrid 2:2 (kon.)
Lisabon – Légia Varšava 2:0 (kon.) | Kodaň – Brugge 4:0 (kon.) | Leicester – Porto 1:0 (kon.)
Sevilla – Lyon 1:0 (kon.) | D. Záhreb – Juventus 0:4 (kon.)

90+1
    V absolútnom závere sa domácim ešte predsa len podarilo vystreliť na Buffonovu bránu, ale Soudaniho pokus z ľavej strany bol nepresný.

90+1
    Hráči Juventusu si momentálne prihrávajú na vlastnej polovici. Nadstavuje sa jedna minúta.

90
    Hrá sa psoledná minúta druhého polčasu. O výsledku je už dávno rozhodnuté a Juventus poholdne kombinuje v strede pola.

88
    Domáce Dinamo Záhreb v držaní lopty na vlastnej polovici.

87
    Domáci mohli vsietiť aspoň jeden čestn ýzásah potom, čo neďaleko pred vlastnou šestnástkou fauloval Chiellini, ale strela z priameho kopu bola nepresná a z nebezpečnej šance na skorigovanie výsledku bude len odkop od brány.
    85. Adrian Šemper (JUV) - 0:4

85
    Juventus Turín dal gól!
    Päť minút pred koncom zvýšil už na exhibičných 0:4 pre Juventus brazílsky obranca Dani Alves. Jeho presný zásah je však pripísaný ako vlastný gól ADRIANA ŠEMPERA, ktorý si nešťastne zrazil loptu do siete.

83
    Domáci sa nedostali na dostrel súperovho pokutového územia a napokon ich ofenzívne snahy obrana Juventusu ukončila získaním lopty.

82
    V strede pola už dlhšiu dobu pri lopte hráči domáceho tímu.

80
    Po nepresnej strele Pavičiča uvidíme odkop od brány v podaní Buffona. Pred nami je posledných desať minút stretnutia.

79
    Hráči Juventusu v držaní lopty na vlastnej polovici ihriska.

78
    K strele na bránu sa dostal striedajúci Cuadrado, ale po jeho pokuse z pravej strany vápna sa stav stretnutia nemení.

77
    Domáci veľmi nebezpečne obliehali pokutové územie hostí na ľavom krídle, ale napokon získal loptu pre Juventtus Bonucci.

76
    V strede pola sa už zmocnili lopty hráči domáceho Záhrebu.
    75. Marko Pjaca (JUV)

75
    Jeden z hráčov Juventusu sa dostal na hranici šestnástky k zakončeniu, ale po jeho strele bude nasledovať len vhadzovanie spoza postrannej čiary.