Žilina – Senica 4:2 (kon.) | Myjava – Trenčín 1:0 (kon.) | Trnava – Michalovce 2:3 (kon.)
Dunajská Streda – Podbrezová 0:0 (kon.) | Ružomberok – Zlaté Moravce 6:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Prešov 1:1 (kon.)
FC Spartak Trnava
2:3 (1:1)
MFK Zemplín Michalovce
Sobota 17.09.2016, 19:00 • Štadión Antona Malatinského • Niké liga • 9. kolo

68
    Trnava dala gól!
    Loptu si na biely bod postavil BORIS GODÁL, ktorý zakončil nekompromisne a Kirovi tak nedal šancu na zákrok.

65
    Michalovce dali gól!
    Zdá sa, že je definitívne rozhodnuté. Dávid Škutka prežíva vydarený polčas, keď najskôr pridal druhý gól Michaloviec, aby tentokrát vysunul Mensaha. EMMANUEL MENSAH sa zoči-voči Jakubechovi nepomýlil.

49
    Michalovce dokonali dokonalý obrat a po prvýkrát sa dnes ujali vedenia! DÁVID ŠKUTKA je na trávniku síce len tri minúty, ani to mu ale nebránilo v tom, aby poslal loptu do siete.

32
    A máme vyrovnané! Igor Žofčák vyslal zaujímavý center do stredu vápna, ktorý ešte Podhorin posunul hlavou na vzdialenejšiu žrď. MARTIN KOSCELNÍK sa v celej situácii napokon zorientoval najlepšie a loptu poslal do siete.

10
    Trnava využila následný protiútok na výbornú a ujala sa vedenia! Kapitán Mikovič našiel krížnou prihrávkou Jirku a ERIK JIRKA sa už pomýliť jednoducho nemohol.