Lazio – Pescara 3:0 (kon.) | Neapol – Bologna 3:1 (kon.)
SSC Neapol
3:1 (1:0)
Bologna FC
Sobota 17.09.2016, 20:45 • Stadio San Paolo, Neapol • Talianska Seria A • 4. kolo

Neapol zdolal Bolognu 3:1, no v druhom polčase to nebolo až také jednoznačné. Hostia držali loptu a starali sa o tempo hry. V 56. minúte vyrovnal Verdi. Následne prišiel do hry Arkadiusz Milik, ktorý v 67. a 78. minúte rozhodol o triumfe Neapolu. Marek Hamšík mal podiel pri prvom góle poľského kanoniera.

Ďakujem vám za pozornosť. (22:42:33)

90+3

90+3
    Domáce tribúny odpočítavajú posledné sekundy dnešného zápasu, ktorý napokon dopadol pre nich výborne vďaka Poliakovi Milikovi.

90+2
    Po Da Costovom hode Bologna prišla po pár sekundách o loptu. Hostia sa už uzmierili s prehrou a to predvádzali do nejakej 65. minúty dobrý futbal.

90+1
    Budú musieť vydržať ešte tri minúty,´.

90
    Na trávniku sa nič mimoriadne nedeje, hráči domáceho tímu si prihrávajú loptu na útočnej polovici a už by chceli mať zápas za sebou.

88
    Bologna má zase opačné problémy. Nevie sa dostať k lopte a už aj keď sa jej to podarí, poľahky o ňu príde.

88
    Neapol predvádza parádnu hru na jeden dotyk a baví tribúny zaujímavými kombináciami prihrávok.

87
    Hostia sa snažia svojim pohybom znepríjemniť domácich rozohrávku, ale nedarí sa im dostať k lopte.

86
    Ten domáci rozohrali, pochopiteľne, nakrátko a momentálne kombinujú na útočnej polovici.