Dvojhra (ženy) – 4. kolo (kon.) | Dvojhra (muži) – 4. kolo (kon.)

cz Utorok 09.08.2016, 02:30Olympijské hry - stolný tenis

Známe tedy celé čtvrtfinálové složení olympijských her stolních tenistů a tenistek. Já se s vámi pro tuto chvíli loučím, díky za pozornost, přeji dobrou noc! (03:50:44)

Drinkhall (GBR) – Samsonov (BLR)2:4
    Wong (HKG) – Niwa (JAP)3:4
    Crisan (ROU) – Zhang (CHN)0:4

4. kolo mužů právě skončilo!

Posledním postupujícím mezi nejlepších osm se stává Vladimir Samsonov, který poráží po výsledku 4:2 Paula Drinkhalla! Brit sice otočil v šestém setu stav 1:5 na 7:5, ale nakonec Bělorus zachoval pevné nervy a vybojoval si přece jen postup.

Ovtcharov vítězí v pátém setu 11:7, celkově pak 4:1 na sety a je dalším postupujícím do čtvrtfinále!

Brit Drinkhall vítězí i v pátém setu a snižuje už na 2:3! Samsonova můžou ty neproměněné mečboly ve čtvrtém setu ještě hodně mrzet.

Dmitrij Ovtcharov vede již 3:1 na sety proti svému soupeři ze Slovinska.

Paul Drinkhall dokázal ve čtvrté sadě odvrátit sedm mečbolů soupeře, když prohrával již 5:10, ale nakonec ve strhujícím závěru vyhrál set 17:15 a ještě dokázal snížit stav zápasu na 1:3.

Ovtcharov se dostává do vedení 2:1 na sety proti Tokičovi. Třetí set vyhrál tento Němec poměrem 11:5.

Mezi nejlepších osm se dostává také Koki Niwa, který dokázal otočit zápas s Wangem a vyhrát 4:3!

Ovtcharov opanoval druhý set v souboji s Tokičem a srovnává tak stav zápasu na 1:1.

Vladimir Samsonov vede již 3:0 nad Drinkhallem a je tak jediný set od postupu.

Zhang Jike poráží Adriana Crisana 4:0 na sety a je tak dalším čtvrtfinalistou Olympijských her!

No vida! Koki Niwa vítězí i v šestém setu a rozhodnout tak bude muset až poslední set!

Koki Niwa se ještě nevzdává a snižuje stav zápasu s Wongem na 2:3.

33:31! To je výsledek, kterým vítězí Bojan Tokič v prvním setu proti německému hráči Ovtcharovi!

Do vedení 2:0 se dostal běloruský veterán Vladimir Samsonov.

Zhang potvrzuje roli favorita a v souboji s Crisanem se ujímá vedení již 3:0 na sety.