Pittsburgh – Washington 4:3 (po pr.)
Pittsburgh Penguins
4:3 (1:0, 2:1, 0:2 - 1:0) Stav série: 4:2
Washington Capitals
cz Streda 11.05.2016, 02:00 • Consol Energy Center, Pittsburgh • Play-off NHL • Semifinále V. konferencie

57:14
    Kris Letang nyní velmi nevybíravě zastavil Oshieho a bude za to potrestán. Dvě minuty za nedovolené bránění dávají velkou příležitost Washingtonu.

52:34
    Tak to je neuvěřitelné. Další trest pro domácí, kteří opět vyhodili kotouč za mantinel. Ian Cole dostává dvě minuty za zdržování hry.

51:38
    Obrovská komplikace pro domácí. Nick Bonino v nouzi odpálil kotouč do hlediště a dostane dvě minuty za zdržování hry. Je zde přesilovka 5 na 3 pro Caps.

50:32
    Na perné chvilky pro svůj tým zadělal Chris Kunitz, který dostává menší trest za zdržování hry.

43:54
    Alexander Ovečkin nyní oslabuje svůj tým. Dostává totiž dvě minuty za sekání.

37:37
    Chris Kunitz nabízí svým faulem další početní výhodu pro Caps. Bude pykat dvě minuty za podražení.

33:58
    Přesilovou hru se vyzkouší i hosté. Eric Fehr dostává menší trest za nedovolené bránění.

26:15
    První přesilovku utkání si zahrají domácí. Brooks Orpik dostává dvě + dvě minuty za nebezpečnou hru vysokou holí.

Radomír Fukala

Góly a asistencie: 6. Kessel (Hagelin, Domoulin), 27. Kessel (Letang, Kunitz), 28. Hagelin (Määtä, Daley), 67. Bonino (Hagelin, Kessel) – 39. Oshie (Bäckström, Ovečkin), 48. Williams (Bäckström), 54. Carlson (Ovečkin, Williams)

Pittsburgh Penguins: Murray (Fleury) – Letang, Domoulin, Daley, Määttä, Lovejoy, Cole – Hörnqvist, Crosby (C), Sheary – Fehr, Malkin (A), Kunitz (A) – Kessel, Bonino, Hagelin – Rust, Cullen, Kühnhackl
    Washington Capitals: Holtby (Grubauer) – Orpik (A), Carlson, Niskanen, Alzner, Chorney, Orlov – Oshie, Kuzněcov, Ovečkin (C) – Burakovsky, Bäckström (A), Johansson– Williams, Beagle, Chimera – Wilson, Richards, Winnik

Rozhodca: Dwyer, Furlatt – Amell, Racicot

Diváci: 18 650