Myjava – Dunajská Streda | 3:0 (kon.) | | | Ružomberok – Zlaté Moravce | 1:1 (kon.) | | | Trnava – Michalovce | 3:0 (kon.) |
Senica – Podbrezová | 0:1 (kon.) |
Bardejov – Pohronie | 3:1 (kon.) | | | Teplička n. Váhom – Spiš. N. Ves | 2:2 (kon.) | | | R. Sobota – Haniska | 2:0 (kon.) |
Senec – B. Bystrica | 1:4 (kon.) | | | Šaľa – Dunajská Lužná | 1:0 (kon.) |
Mladá Boleslav – Plzeň | 2:0 (kon.) | | | Ostrava – Bohemians | 1:2 (kon.) | | | Sparta Praha – Liberec | 3:0 (kon.) |
Zlín – Příbram | 0:0 (kon.) |
Norwich – Manchester United | 0:1 (kon.) | | | Sunderland – Chelsea | 3:2 (kon.) | | | Aston Villa – Newcastle | 0:0 (kon.) |
Crystal Palace – Stoke City | 2:1 (kon.) | | | West Ham – Swansea | 1:4 (kon.) | | | Bournemouth – West Bromwich | 1:1 (kon.) |
Leicester – Everton | 3:1 (kon.) |
Schalke – Augsburg | 1:1 (kon.) | | | Mönchengladbach – Leverkusen | 2:1 (kon.) | | | Hamburger – Wolfsburg | 0:1 (kon.) |
Stuttgart – Mainz | 1:3 (kon.) | | | Frankfurt – Dortmund | 1:0 (kon.) | | | Kolín nad Rýnom – Brémy | 0:0 (kon.) |
Hannover – Hoffenheim | 1:0 (kon.) | | | Hertha – Darmstadt | 1:2 (kon.) | | | Ingolstadt – Bayern | 1:2 (kon.) |
Inter – Empoli | 2:1 (kon.) | | | Bologna – AC Miláno | 0:1 (kon.) |
Liége – Waasland-Beveren | 2:0 (kon.) | | | Mouscron – Kortrijk | 2:3 (kon.) | | | Lokeren – Mechelen | 5:1 (kon.) |
Sint-Truiden – Charleroi | 0:3 (kon.) |
Rio Ave – Porto | 1:3 (kon.) | | | Coimbra – Braga | 0:0 (kon.) | | | Lisabon – Setúbal | 5:0 (kon.) |
CSKA Moskva – Groznyj | 1:0 (kon.) | | | Machačkala – Zenit | 0:1 (kon.) | | | Kubaň Krasnodar – Saransk | 1:2 (kon.) |
Kazaň – FK Krasnodar | 1:1 (kon.) |
Bastia – Angers | 1:0 (kon.) | | | Toulouse – Troyes | 1:0 (kon.) | | | Bordeaux – Lorient | 3:0 (kon.) |
Nantes – Caen | 1:2 (kon.) | | | GFC Ajaccio – Paríž | 0:4 (kon.) | | | Lille – Guingamp | 0:0 (kon.) |
Montpellier – Rennes | 2:0 (kon.) | | | Nice – Saint-Étienne | 2:0 (kon.) | | | Marseille – Remeš | 1:0 (kon.) |
Lyon – Monaco | 6:1 (kon.) |
Pardubice – Vyšehrad | 0:1 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Č. Budějovice | 1:1 (kon.) | | | Táborsko – Znojmo | 2:1 (kon.) |
Austria – Admira Wacker Mödling | 3:1 (kon.) | | | Salzburg – Sturm Graz | 1:1 (kon.) | | | Rheindorf Altach – Wolfsberger | 1:1 (kon.) |
Ried – Grodig | 2:0 (kon.) |
Śląsk – Termalica | 2:1 (kon.) | | | Górnik Ł. – Zabrze | 0:0 (kon.) | | | Gdańsk – Ruch Chorzów | 2:1 (kon.) |
Middlesbrough – Brighton | 1:1 (kon.) |
koniec
Standard Liége
2:0
(1:0)
Waasland-Beveren
68
|
Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Remacle, přichází Jerome Deom.
|
|
66
|
Střídání v týmu KV Red Star Waasland: ze hřiště odchází Marić, přichází Savaneh.
|
|
48
|
Střídání v týmu KV Red Star Waasland: ze hřiště odchází M´Silla, přichází Nabab.
|
|
32
|
Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Kosanović, přichází Fiore.
|
|
27
|
Střídání v týmu KV Red Star Waasland: ze hřiště odchází Milosevic, přichází Coulibaly.
|
|
20
|
Domácí tak musejí provést první střídání v tomto zápase. Zraněného Mmaeeho nahrazuje na trávníku stoper Arslanagic!
|
Góly:
8. Santini, 75. Edmilson Junior
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 5:3. Rohy: 7:3.
Rozhodca: Denis Vanbecelaere – Conotte, Waroux (vš. Belgie)
Diváci:
Karty: 51. Arslanagic (STA) – 28. Schrijvers (WAS), 33. M´Silla (WAS), 61. Marić (WAS)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 5:3. Rohy: 7:3.
Standard Liége:
Hubert – Fai, Mmaee (20. Arslanagic), Kosanović (32. Fiore), Andrade – Enoh, Remacle (68. Jerome Deom) – Miya – Dossevi, Santini, Edmilson Junior
Náhradníci: Dompé, Tetteh, Fiore, Vits, Legear, Arslanagic, Deom
Tréner:
Waasland-Beveren: Goblet – Jans, Caufriez, Hugo Sousa, Moren – Marić (66. Sawaneh), Vanzo – Milosevic (27. Coulibaly) – M´Silla, Schrijvers, Langil
Náhradníci: Henkinet, Jonathan Buatu, Coulibaly, Gano, Sawaneh, Van Dooren, Nabab
Tréner:
Náhradníci: Dompé, Tetteh, Fiore, Vits, Legear, Arslanagic, Deom
Tréner:
Waasland-Beveren: Goblet – Jans, Caufriez, Hugo Sousa, Moren – Marić (66. Sawaneh), Vanzo – Milosevic (27. Coulibaly) – M´Silla, Schrijvers, Langil
Náhradníci: Henkinet, Jonathan Buatu, Coulibaly, Gano, Sawaneh, Van Dooren, Nabab
Tréner:
Rozhodca: Denis Vanbecelaere – Conotte, Waroux (vš. Belgie)
Diváci:
Jan Havlovic
@jeanhavlovic