Schalke – Augsburg 1:1 (kon.) | Mönchengladbach – Leverkusen 2:1 (kon.) | Hamburger – Wolfsburg 0:1 (kon.)
Stuttgart – Mainz 1:3 (kon.) | Frankfurt – Dortmund 1:0 (kon.) | Kolín nad Rýnom – Brémy 0:0 (kon.)
Hannover – Hoffenheim 1:0 (kon.) | Hertha – Darmstadt 1:2 (kon.) | Ingolstadt – Bayern 1:2 (kon.)
Hamburger SV
0:1 (0:0)
VfL Wolfsburg
Sobota 07.05.2016, 15:30 • Imtech Arena, Hamburg • Nemecká Bundesliga • 33. kolo

Zápas v Hamburgu sa skončil. Druhý polčas priniesol lepší futbal ako prvé dejstvo, avšak celkovo to nebol ,,zápas kola,,. O jediný presný zásah sa v 73. minúte postaral Gustavo, ktorý prekonal brankára Drobného.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer. (17:22:46)

90+3

90+3
    Prebieha posledná minúta dnešného zápasu. Domáci smerujú do poslednej akcie.

90+2
    Nadstavený čas prináša snahu domáceho tímu, ale brankár Casteels zatiaľ predvádza výborný výkon a všetky lopty bezpečne ukrýva vo svojich rukaviciach.

90+1
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 3 minúty.

90
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Pri lopte sú hráči Wolfsburgu, ktorí sa snažia dostať pred domácu 16ku.

89
    Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Kruse, a nahradí ho Dost.

88
    Bahoui si v strede ihriska pomohol faulom, a hostia získavajú priamy kop.

87
    Na opačnej strane akcia Hamburgeru, ale až dvaja hráči domáceho tímu sa ocitli v ofsajde. Loptu získavajú hostia.

86
    Priamy kop rozohral Schürrle, ale ten loptu poslal iba niekoľko metrov vedľa ľavej žrde domácej brány.

85
    Hráči Wolfsburgu budú po faule zahrávať priamy kop z cca 25 metrov. Dobrá pozícia na druhý gól do domácej siete.

84
    Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Holtby, a nahradí ho Cléber.

82
    Hostia zahrávali rohový kop z pravej strany, ale ten nepriniesol úspech. Lopta iba preletela pokutové územie a skončila za čiarou.

81
    Caligiuri sa nepredral cez dvoch obrancov domáceho tímu, ale hostia ostávajú na útočnej polovici.

80
    Priamy kop domáceho tímu nedopadol podľa predstáv, pretože lopta končí v rukaviciach brankára Casteelsa, ktorý ju posiela do stredu ihriska.

79
    Domáci budú po faule v strede ihriska zahrávať priamy kop z cca 30 metrov.

78
    Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Schäfer, a nahradí ho Guilavogui.

76
    Domáci sa snažia rýchlo vyrovnať, ale ich akcie zatiaľ neprinášajú vytúžený úspech. Hostia skvele bránia a držia hru ďaleko od svojej brány.

75
    Iličević sa dostal do veľkej príležitosti, ale jeho strela z cca 20 metrov smerovala vedľa pravej žrde.