Pixbo Wallenstam – KAIS Mora UIF 6:5 (kon.) | Storvreta – Linköping 5:4 (kon.)
Storvreta IBK
5:4 (2:0, 1:3, 2:1)
Linköping Innebandy
cz Sobota 16.04.2016, 15:15 • Tele2 Arena , Johanneshov • Švédská Superligan • Superfinále

47:49
    Matěj Jendrišák dostává dvě minuty za blokování hole v hodně nepravou chvíli.

28:52
    Mikael Karlsson z Linköpingu si zpracoval míček pomocí ruky a jeden z hlavních sudích už hráče posílá na trestnou lavici.

12:47
    Síly na palubovce se vyrovnaní. Tobias Gustafsson si v souboji přidržel svého soupeře a rozhodčí to ocenil dvěma trestnými minutami.

11:53
    Vyloučení v týmu Storvreta IBK (Henrik Stenberg – 2 minuty, Sekání).
    04:14 Jimmie Pettersson (STO)

04:14
    Jimmie Pettersson zablokoval Milanu Tomašákovi florbalku a jde si tak odsedět dvě trestné minuty. Linköping si vyzkouší první přesilovou hru v utkání.

Štěpán Hladký

Góly a asistencie: 8. Sjögren (Sundstedt), 17. Samuelsson (Stenberg), 25. Pettersson (Stenberg), 48. Sjögren (Rudd), 51. Samuelsson (Pettersson) – 21. Jendrišák (Martin Karlsson), 37. Martin Karlsson (Mattsson), 38. Fritzell (Hovlund), 44. Martin Karlsson (Anton Karlsson)

Storvreta IBK: Klintsten (Gustafsson) – Jacobsson, Samuelsson (C), Winroth, Cauwenhed, Berggren, Nilsberth – Andersson, Blad, Rudd, Drews, Pettersson, Lindholm, Stenberg, Olsson, Sjögren, Paulsson, Sundstedt, Klintsten, Gustafsson
    Linköping Innebandy: Laakso (Qvist) – Björk, Karlsson (C), Johansson, Hovlund, Henriksson, Gustafsson – Marcus Karlsson, Jendrišák, Tomašík, Pegler, Pettersson, Martin Karlsson, Alm, Ström, Mikael Karlsson, Lanver, Fritzell, Mattsson