Dunajská Streda – Trenčín | 1:0 (kon.) | | | Ružomberok – Žilina | 0:2 (kon.) | | | Trnava – Skalica | 5:1 (kon.) |
Myjava – Michalovce | 3:0 (kon.) |
Teplička n. Váhom – R. Sobota | 2:1 (kon.) | | | Nové Mesto n/V – Senec | 1:0 (kon.) | | | L. Mikuláš – Pohronie | 4:0 (kon.) |
MFK Zvolen – Borčice | 1:0 (kon.) | | | Poprad – Spiš. N. Ves | 3:2 (kon.) |
Sigma Olomouc – Slavia | 1:1 (kon.) | | | Teplice – Zlín | 2:2 (kon.) | | | Slovácko – Mladá Boleslav | 0:2 (kon.) |
Příbram – Ostrava | 1:2 (kon.) | | | Liberec – Jihlava | 2:0 (kon.) |
Norwich – Sunderland | 0:3 (kon.) | | | Manchester United – Aston Villa | 1:0 (kon.) | | | Everton – Southampton | 1:1 (kon.) |
Newcastle – Swansea | 3:0 (kon.) | | | West Bromwich – Watford | 0:1 (kon.) | | | Chelsea – Manchester City | 0:3 (kon.) |
Getafe – Real Madrid | 1:5 (kon.) | | | Las Palmas – Gijón | 1:1 (kon.) | | | Eibar – Sociedad | 2:1 (kon.) |
Vigo – Real Betis | 1:1 (kon.) |
Leverkusen – Frankfurt | 3:0 (kon.) | | | Augsburg – Stuttgart | 1:0 (kon.) | | | Brémy – Wolfsburg | 3:2 (kon.) |
Hoffenheim – Hertha | 2:1 (kon.) | | | Darmstadt – Ingolstadt | 2:0 (kon.) | | | Bayern – Schalke | 3:0 (kon.) |
Bologna – Turín | 0:1 (kon.) | | | Carpi FC – CFC Janov | 4:1 (kon.) | | | Inter – Neapol | 2:0 (kon.) |
Waregem – Genk | 1:2 (kon.) | | | Lokeren – Sint-Truiden | 1:0 (kon.) | | | Waasland-Beveren – Kortrijk | 2:3 (kon.) |
Mechelen – Charleroi | 2:3 (kon.) |
Arouca – Rio Ave | 0:0 (kon.) | | | Praia – Boavista | 1:0 (kon.) | | | Moreirense – Lisabon | 0:1 (kon.) |
Groznyj – FK Krasnodar | 0:1 (kon.) | | | Lok. Moskva – CSKA Moskva | 1:1 (kon.) | | | Zenit – S. Moskva | 5:2 (kon.) |
Paríž – Caen | 6:0 (kon.) | | | Troyes – Remeš | 2:1 (kon.) | | | Bordeaux – Angers | 1:3 (kon.) |
Lorient – Toulouse | 1:1 (kon.) | | | GFC Ajaccio – Lille | 2:4 (kon.) | | | Bastia – Saint-Étienne | 0:1 (kon.) |
Třinec – Ústí n. L. | 2:0 (kon.) | | | Vyšehrad – Olomouc B | 2:0 (kon.) | | | Karviná – Sokolov | 2:0 (kon.) |
Opava – Táborsko | 1:1 (kon.) |
Salzburg – Ried | 2:1 (kon.) | | | Admira Wacker Mödling – Grodig | 1:1 (kon.) | | | Mattersburg – Rheindorf Altach | 0:0 (kon.) |
Sturm Graz – Wolfsberger | 1:0 (kon.) |
Arnhem – Heracles | 1:1 (kon.) | | | Feyenoord – Groningen | 1:1 (kon.) | | | Alkmaar – Zwolle | 5:1 (kon.) |
Kerkrade – Eindhoven | 0:3 (kon.) |
Korona – Śląsk | 1:1 (kon.) | | | Zagłębie – Gdańsk | 1:2 (kon.) | | | Gliwice – Kraków | 1:1 (kon.) |
koniec
SC Bastia
0:1
(0:0)
AS Saint-Étienne
Aleš Pur
Góly:
75. Roux (Théophile-Catherine)
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 15:9. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 10:16.
Rozhodca: Benoît Millot – Stephan Luzi, Régis Gaillard
Diváci: 11 631
Karty: 24. Danic (BSA), 62. Mostefa (BSA), 70. J. Palmieri (BSA) – 61. Tannane (SET), 73. Pajot (SET)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 15:9. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 10:16.
SC Bastia:
Leca – Djiku, Squillaci (C), Peybernes, J. Palmieri – Coulibaly (84. Ngando), Mostefa – Kamano, Danic, Ayité – Brandão (63. Fofana).
Náhradníci: Hansen – Fofana, Ngando, Modesto, Maboulou, Marange, Cioni.
Tréner:
AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, Bayal Sall, Perrin (C), Assou-Ekotto – Lemoine (71. Pajot), Clément, Cohade – Monnet-Paquet (90. Eysseric), Roux, Tannane (86. Tabanou).
Náhradníci: Moulin – Pajot, Eysseric, Tabanou, Maupay, F. Pogba, Malcuit.
Tréner:
Náhradníci: Hansen – Fofana, Ngando, Modesto, Maboulou, Marange, Cioni.
Tréner:
AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, Bayal Sall, Perrin (C), Assou-Ekotto – Lemoine (71. Pajot), Clément, Cohade – Monnet-Paquet (90. Eysseric), Roux, Tannane (86. Tabanou).
Náhradníci: Moulin – Pajot, Eysseric, Tabanou, Maupay, F. Pogba, Malcuit.
Tréner:
Rozhodca: Benoît Millot – Stephan Luzi, Régis Gaillard
Diváci: 11 631
Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 15:9. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 10:16.