Jihlava – Liberec 2:0 (kon.) | Dukla Praha – Teplice 1:3 (kon.) | Brno – Mladá Boleslav 1:3 (kon.)
Jablonec – Bohemians 2:0 (kon.) | Hr. Králové – Příbram 0:1 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
2:0 (0:0)
FC Slovan Liberec
cz Pondelok 04.04.2016, 13:00 • Areál Na Stoupách, Jihlava • Juniorská liga (CZ) • 26. kolo

83
    K dalšímu střídání sáhl také jihlavský trenér. Čestmír Vitásek si jde odpočinout na střídačku, ze které se na hřiště podívá Marek Beseda.

77
    Zřejmě poslední změna v sestavě Liberce. Místo Michala Obročníka si poslední minuta zápasu zahraje Radek Pospíšil.

62
    Třetí střídání domácího i hostujícího týmu. Hřiště opouští aktivní Marek Jungr, na jeho místo se postaví Jan Bajer. Za hosty se na trávník podívá Cal Farias, jenž nahrazuje Dydowicze.

46
    A dvě změny si připravili také hosté. Odpracováno mají Ondřej Karafiát s Ondřejem Machučou a na trávník vbíhá duo Ondřej Bláha – Erik Micovčák.

46
    Domácí vstupují do druhého poločasu se dvěma změnami v sestavě. Ze hřiště je stažena dvojice Duba – Mišun, na plac přichází Štěpán Maruš a Matej Mlakić.