Jihlava – Liberec 2:0 (kon.) | Dukla Praha – Teplice 1:3 (kon.) | Brno – Mladá Boleslav 1:3 (kon.)
Jablonec – Bohemians 2:0 (kon.) | Hr. Králové – Příbram 0:1 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
2:0 (0:0)
FC Slovan Liberec
cz Pondelok 04.04.2016, 13:00 • Areál Na Stoupách, Jihlava • Juniorská liga (CZ) • 26. kolo

S konstatováním, že dnešní utkání sledovalo 50 diváků se s vámi loučím. Nashledanou! (14:58:33)

Dnešní utkání Juniorské ligy je za námi a Jihlava si připisuje své první vítězství v jarní části. Po bezbrankovém prvním poločase totiž nejprve pokutový kop proměnil Demeter a o 11 minut později pečetil výhru domácích Bajer. Vysočina dnes byla lepším týmem a po zásluze zvítězila.

90
    90. Potenciální drama odmítl Chlumecký

90
    Liberec mohl zdramatizovat utkání! Martin Chlumecký zakončoval hlavou, nicméně kulatý nesmysl letěl kousek od tyče Kotnourovy svatyně.

86
    Po standardní situace jeden z jihlavských zakončoval hlavou, avšak kousek od malého vápna mířil mimo tři tyče.

83
    K dalšímu střídání sáhl také jihlavský trenér. Čestmír Vitásek si jde odpočinout na střídačku, ze které se na hřiště podívá Marek Beseda.
    83. Šancí na třetí gól pohrdl Fulnek

83
    Velká šance domácího týmu. Fulnek zakončoval z levého křídla, ale Konečný proti němu včas vyběhl a nohou zlikvidoval gólovku domácího hráče.

80
    Rychetník nyní trochu zavařil domácímu brankáři, avšak na poslední chvíli se Jihlavě podařilo odkopnout míč do bezpečí.

77
    Zřejmě poslední změna v sestavě Liberce. Místo Michala Obročníka si poslední minuta zápasu zahraje Radek Pospíšil.
    73. Jan BAJER - 2:0

73
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Domácí přidávají druhou branku zápasu a hodně se přibližují k vítězství. Dlouhý aut skončil u rozběhnutého Šerého, jehož sražená střela doputovala k nohám JANA BAJERA, který zakončoval do prázdné brány.

70
    Aktivní Michal Obročník si znovu pokoušel ohrozit bránu Jana Kotnoura. Svou další střelou ale znovu minul.

69
    Po nějaké té chvíli se hlouběji na útočnou polovinu podívala opět i Jihlava. Bajerův centr však hosté bez potíží odvrátili.

65
    Slovan Liberec se po obdržené brance snaží srovnat. Střelou zpoza velkého vápna však Obročník nesrovnal, neboť míč letěl pár metrů vedle.

62
    Třetí střídání domácího i hostujícího týmu. Hřiště opouští aktivní Marek Jungr, na jeho místo se postaví Jan Bajer. Za hosty se na trávník podívá Cal Farias, jenž nahrazuje Dydowicze.
    62. Patrik DEMETER - 1:0

62
    A PATRIK DEMETER posílá domácí celek do vedení! Podíval se kam půjde brankář a přízemní střelou z penaltového puntíku otevírá skóre zápasu.