Villarreal – Levante 3:0 (kon.) | Valencia – Bilbao 0:3 (kon.) | La Coruña – Granada 0:1 (kon.)
Barcelona – Sevilla 2:1 (kon.)
Valencia CF
0:3 (0:0)
Athletic Club Bilbao
Nedeľa 28.02.2016, 16:00 • Estadio Mestalla (Valencia) • Španielska LaLiga • 26. kolo

Prvý polčas sme nemohli vidieť príliš pekný futbal, no v druhom sa to rozbehlo. Aktivita na oboch stranách vyústila do 3 presných zásahov na strane hostí, ktorý si tak zaslúžene odnášajú 3 dôležité body. (17:51:12)

90+3

90+3
    Hosťujúca obrana si počkala a následne prečítala pas z kopačky Andre Gomesa a zabránila tak nebezpečiu.

90+2
    Hostia budú v závere zápasu kopať rohový kop.

90+1
    Hrať sa bude ešte 180 sekúnd, teda 3 minúty.

90
    Riadny hrací čas zápasu máme za sebou. Uvidíme koľko hlavný arbiter nadstaví.

88
    Pekný defenzívny zákrok predviedla obrana domáceho tímu proti ofenzívnej akcii Mikela Rica.

87
    Hráči hosťujúceho tímu na konci zápasu zabrali, a tak môžu teraz pohode dohrávať stretnutie.

86
    Santi Mina to skúšal nakopnutím do šestnástky, no brankár Iraizoz bol aktívny a loptu zobral.

85
    Domácim ostáva 5 minút riadneho hracieho času na zachránenie katastrofy v podobe debaklu.

84
    Center kopačky Feghouliho končí len v rukaviciach brankára Iraizoza.

83
    Striedanie v tíme Athletic Club Bilbao: z ihriska odchádza Iker Muniain, prichádza Markel Susaeta.

82
    Výhodu rohového kopu budú mať aj hráči domáceho tímu.

81
    Takýto záver zápasu určite nikto nečakal.
    80. Aritz Aduriz (ATB) - 0:3

80
    Bilbao dalo gól! Gól strelil ARITZ ADURIZ, ktorý vyskočil najvyššie pri rohovom kope Benata.

79
    Pohroma bola takmer na svete. Aritz Aduriz mohol zvýšiť na 3:0, no jeho pokus bol vyrazený na rohový kop.
    78. Iker Muniain (ATB) - 0:2