Augsburg – Mönchengladbach 2:2 (kon.) | Dortmund – Hoffenheim 3:1 (kon.) | Mainz – Leverkusen 3:1 (kon.)
Frankfurt – Schalke 0:0 (kon.)
Eintracht Frankfurt
0:0 (0:0)
FC Schalke 04
Nedeľa 28.02.2016, 19:30 • Commerzbank-Arena, Frankfurt • Nemecká Bundesliga • 23. kolo

Hlavný arbiter nadstavil len jednu minútu. Zápas medzi Eintrachtom Frankfurt a FC Schalke 04 sa skončil po bezgólovej remíze, ktorá je najlepším zrkadlom výkonu oboch tímov. V druhom polčase sme videli podobný priebeh hry ako v úvodnom dejstve a ani jeden si dnes tri body nezaslúžil.

Ďakujem Vám za pozornosť a prajem ešte príjemný zvyšok večera. (21:21:04)

90+1

90+1
    Žltú kartu napokon dostal Makoto Hasebe, ktorý fauloval mladého Maxa Meyera. Ten nedokázal udržať nervy na uzde a takisto odišiel potrestaný.

90
    Po Hasebeho faule na Maxa Meyera sa pri striedačkách strhla strkanica.

89
    Frankfurt dostal súpera pod tlak. Oczipka našiel pred bránou voľného Fabiána, ktorý v rozhodujúcom momente spadol.

88
    Dennis Aogo je prvým potrestaným hráčom dnešného zápasu a to prebieha 88. minúta!

87
    Armin Veh vzápätí vystriedal posledný raz: ihrisko opustil Marc Stender, v závere si zahrá Slobodan Medojević.

87
    Szabolcs Huszti dnes dohral, do hry ide Sonny Kittel.

86
    Alexander Meier sa rozčuluje, pretože Fabián sa rozhodol, že sa skúsi presadiť sám, no pre hostí bol ľahkým sústom.

85
    Pierre-Emile Højbjerg sa oprel do lopty z dobrej diaľky a domáci gólman Hradecky mal čo robiť, aby loptu skrotil!

83
    Eintracht Frankfurt nedokázal prejsť dopredu a opäť sme videli výbornú obrannú robotu v podaní Aoga. Ten ihneď poslal loptu na Saného. Schalke momentálne operuje v okolí pokutového územia Frankfurtu.

82
    Sané dostal loptu na pravú stranu, ale tentoraz sa cez Abrahama nedostal. Domáci sa oslobodili dlhým odkopom, po ktorom sa lopta dostala až ku Fährmannovi.

81
    Stender sa rozčuľuje, pretože podľa neho Neustädtera nefauloval.

80
    Schalke vyhnalo Frankfurt do stredu ihriska. Následne sme videli dlhý nákop, o ktorý sa postaral Aogo.

79
    Center Jonathana Geisa však nenapáchal žiadne škody a dopredu môžu vyraziť hráči domáceho celku.

78
    Leroy Sané nasadil Abrahamovi jasličky a následne poslal na bránu nebezpečnú loptu, ktorá po teči skončila vedľa.

78
    Rýchla útočná akcia Schalke skončila ešte skorej, než z nej stihli hostia čosi zmysluplné vyprodukovať. Di Santo sa totiž nachádzal v ofsajde.

77
    Domáci zahrávali roh, po ktorom sa dostal ku strele zvnútra šestnástky Seferović, no prekopol.