Buffalo – NY Islanders 1:2 (kon.) | Detroit – Pittsburgh 2:5 (kon.) | Carolina – Washington 4:2 (kon.)
St. Louis – Minnesota 1:3 (kon.) | Colorado – Chicago 3:4 (po pr.) | Dallas – Nashville 5:1 (kon.)
Calgary – LA Kings 1:4 (kon.) | Edmonton – Anaheim 0:1 (kon.) | Arizona – Winnipeg 4:2 (kon.)
Boston – Montreal 1:5 (kon.)
Boston Bruins
1:5 (0:1, 0:2, 1:2)
Montreal Canadiens
Piatok 01.01.2016, 19:30 • Gillette Stadium, Foxborough • NHL

58:18
    Za potýčku inkasovali obaja hráči (Hayes a Eller) 2+2 minúty za hrubosť a odišli rovno do šatní.

49:24
    Boston sa dokonca bude musieť aj brániť. Na trestnú lavicu smeruje na dve minúty Max Talbot, pretože sa previnil držaním.

30:41
    Montreal sa bude druhýkrát v zápase brániť! Na trestnú lavicu odchádza na dve minúty za držanie Nathan Beaulieu.

26:43
    Máme tu prvé vylúčenie aj na strane Montrealu! Hostia sa budú brániť dve minúty za hákovanie Larsa Ellera.

22:51
    Boston bol pod veľkým tlakom, Rask ležal na zemi a puk iba lietal okolo bránky, takže Kevan Miller sa musel previniť krosčekom. Domáci tím sa bude dve minúty brániť.

18:27
    Boston sa bude musieť druhýkrát v zápase brániť! Na dve minúty ho oslabí Adam McQuaid, ktorý z vlastnej obrannej tretiny vyhodil puk a inkasuje trest za zdržiavanie hry.

08:42
    Rozhodcovia za potýčku udelili vzájomné dvojminútové tresty za hrubosť pre Kruga a pre Desharnisa, pokračovať sa ale bude v nezmenenom počte hráčov.

05:20
    Máme tu prvé vylúčenie v zápase. Brániť sa bude domáci Boston, ktorý na dve minúty za podrazenie oslabí Max Talbot.

Veronika Pancuráková

Góly a asistencie: 44. Beleskey (McQuaid, Spooner) – 2. Desharnaris (Weise, Jemelin), 22. Byron (Flynn, Barberio), 38. Gallagher (Pacioretty, Plekanec), 49. Pacioretty (Gallagher, Plekanec), 59. Byron (Subban, Beaulieu)

Boston Bruins: Rask (Gustavsson) – Seidenberg, Chára (C), McQuaid, Krug, Miller, Morrow – Eriksson, Bergeron, Griffith – Connolly, Spooner, Beleskey – Chochlačev, Ferraro, Vatrano – Hayes, Talbot, RInaldo. Trenér: Claude Julien.
    Montreal Canadiens: Condon (Scrivens) – Subban, Beaulieu, Petry, Markov, Barberio, Emelin – Gallagher, Plekanec, Pacioretty (C) – Carr, Galchenyuk, Eller – Weise, Desharnais, Fleischmann – Byron, Mitchell, Flynn. Trenér: Michel Therrien.

Rozhodca: McCauley, Pollock – Barton, Brisebois

Diváci: 67 246