Pittsburgh – Toronto 2:3 (1:2 po s.n.) | Washington – Buffalo 5:2 (kon.) | Ottawa – NJ Devils 0:3 (kon.)
Tampa Bay – NY Rangers 2:5 (kon.) | San Jose – Philadelphia 4:2 (kon.)
Washington Capitals
5:2 (0:1, 1:1, 4:0)
Buffalo Sabres
cz Štvrtok 31.12.2015, 01:10 • Verizon Center, Washington • NHL

47:26
    A bude tam i následující dvě minuty, poněvadž Kane se opět provinil proti pravidlům a dostává další menší trest tentokrát za hákování

45:15
    Je tu však znovu početní výhoda pro Šavle. Za katr je totiž vyslán domácí vůdce Ovečkin za hru vysokou holí.

44:54
    Síly na ledě se vyrovnají, neboť na trestnou lavici putuje Kane, který podrazil v útočné třetině Wilsona.
    43:44

43:44
    Vše ale pokazil Johansson, který poslal zbytečně soupeře v útočném pásmu na hrazení a dostává dvě minuty.

25:55
    Caps alespoň vytěžili přesilovku. Na trestnou lavici putuje za hákování Larsson (BUF).

17:30
    Poté vznikla před brankou potyčka, ve které se ocitli Wilson (WSH), jenž dostal dva menší tresty a Bogosian (BUF), který obdržel pouze klasické dvě minuty. Je tu přesilovka pro Buffalo.

12:10
    Ennis (BUF) podrazil soupeře v útočném pásmu a dostává za to dvě minuty.

00:27
    Domácí kapitán Ovečkin putuje rychle na trestnou lavici, kam je vykázán za hrubost.

Ondřej Jícha

Góly a asistencie: 35. Williams, 42. Ovečkin (Kuzněcov, Oshie), 49. Johansson (Kuzněcov, Niskanen), 50. Burakovsky (Johansson), 59. Ovečkin – 6. Gionta (Eichel, Girgensons), 39. Girgensons (Eichel)

Washington Capitals: Holtby (Grubauer) – Alzner, Niskanen, Orlov, Schmidt, Chorney, Carrick – Ocečkin (C), Bäckström, Oshie – Johansson, Kuzněcov, Williams – Chimera, Beagle, Wilson – Laich, Sill, Burakovsky. Trenér: Barry Trotz.
    Buffalo Sabres: Johnson (Ullmark) – Gorges, Ristolainen, McCabe, Bogosian, Weber, Franson – McGinn, O'Reilly, Reinhart – Kane, Eichel, Ennis – Girgensons, Larsson, Gionta (C) – Deslauriers, Legwand, Moulson. Trenér: Dan Bylsma.

Rozhodca: Hebert, Luxmore – Cvik, Nowak

Diváci: 18 506