Buffalo – Washington 0:2 (kon.) | Tampa Bay – Montreal 3:4 (1:2 po s.n.) | Nashville – NY Rangers 5:3 (kon.)
Minnesota – Detroit 3:1 (kon.) | Vancouver – LA Kings 0:5 (kon.) | San Jose – Colorado 3:6 (kon.)
Vancouver Canucks
0:5 (0:1, 0:2, 0:2)
Los Angeles Kings
cz Utorok 29.12.2015, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver • NHL

58:18
    Alex Burrows sekl McNabba a síly na ledě se vyrovnávají.

57:53
    Jake Muzzin vyloučen za sekání. Domácí budou hrát krátkou přesilovku 5 na 3!

56:08
    Bylo to však i s přispěním faulu Dereka Forborta. Domácí mají k dispozici početní výhodu.

52:22
    Domácí Derek Dorsett je potrestán za sekání. LA si tak ještě zahrají přesilovku.

18:25
    Jordan Weal sekl Daniela Sedina a posílá hosty do čtyř.

12:35
    Tanner Pearson je vyloučen za držení a Canucks tak budou hrát přesilovku!

08:45
    Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Bo Horvat - 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Drew Doughty - 2 min., hrubost).

06:08
    Také Prust a McNabb stráví pět minut na trestné lavici. Mezitím tu máme reklamní přestávku.

05:42
    Oba hráči dostali pětiminutové tresty.

00:31
    Hosté z toho vytěžili přesilovku! Kromě dvouminutových trestů pro Biegu a McNabba sedí na trestné lavici i Radim Vrbata.

Martin Augustin

Góly a asistencie: 16. Toffoli (Kopitar, Lucic), 22. Forbort (Lewis), 32. McNabb (Kopitar), 46. Toffoli (Kopitar, Martinez), 53. Toffoly (Doughty, Kopitar)

Vancouver Canucks: Markström (Cannata) – Edler, Biega, Weber, Hutton, Bartkowski, Pedan – Hansen, H. Sedin, D. Sedin – Vrbata, Horvat, Bärtschi – Burrows, Vey, Prust – Dorsett, McCann, Higgins. Trenér: Willie Desjardins
    Los Angeles Kings: Quick (Enroth) – Doughty, McNabb, Muzzin, Martinez, McBain, Forbort – Toffoli, Kopitar, Lucic – Gáborík, Shore, Pearson – Brown, Andreoff, Lewis – Nolan, Weal, Mersch. Trenér: Darryl Sutter

Rozhodca: Kowal, Peel – Miller, Devorski

Diváci: 18570