Motor ČB – Třebíč 6:2 (kon.) | Litoměřice – Benátky n/J 1:3 (kon.) | Ústí n/L – Kladno 6:5 (kon.)
Šumperk – Přerov 1:2 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
6:2 (3:0, 1:1, 2:1)
SK Horácká Slavia Třebíč
cz Utorok 22.12.2015, 17:30 • Budvar Arena • Chance Liga (CZ) • 34. kolo

58:58
    Tomáš Guman (CEB) zahákoval jednoho z hráčů Třebíče v šanci a odchází na trestnou lavici.

52:09
    Třebíč bude hrát v početním oslabení. Roman Erat (TRE) nevybíravě sekl jednoho z hokejistů Motoru a odsedí si dvě minuty za tento prohřešek.

49:56
    Znovu vyloučen Lukáš Kříž (CEB). Nyní si odpyká menší trest za podražení.

42:35
    Třebíč si zahraje početní výhodu. Lukáš Kříž (CEB) dostal menší trest za hákování.

40:26
    David Dolníček (TRE) obdržel osobní desetiminutový trest.

40:26
    Úvod třetí periody poznamená vyloučení Jakuba Bartoně (TRE). Ten sekl jednoho z útočníků Českých Budějovic a míří na trestnou lavici.

35:06
    Přesilovku si zahraje pro změnu Motor. Na trestnou lavici totiž odchází Vojtěch Šik (TRE), který si odkroutí menší trest za hákování.

30:58
    Domácí budou čelit další početní výhodě Horácké Slavie. Lukáš Zíb (CEB) si půjde odpykat další trest v krátkém sledu. Tentokrát za faul loktem.

27:40
    Druhým trest obdrželi domácí. Lukáš Zíb (CEB) přidržel protihráče v obranném pásmu, a obdržel dvě minuty za držení protihráče.

14:50
    Hráč Třebíče vzápětí sám fauluje a přesilovka Horácké Slavie je tak u konce. Matěj Pekr (TRE) si odsedí dvě minuty za hákování.

14:16
    Matěj Pekr si svým pohybem v mezikruží vynutil faul domácích. Roman Vráblík (CEB) si na dvě minuty odpočine za podražení.

10:17
    Brankář Třebíče Martin Falter (TRE) vystřelil po inkasované brance puk po hlavním rozhodčím a dostává osobní desetiminutový trest. Ten místo něj odpyká obránce Vojtěch Šik.

10:09
    Vyloučen hostující Jakub Bartoň (TRE) a domácí budou hrát druhou přesilovou hru.

04:22
    Matěj Pekr (TRE) je prvním potrestaným hráčem dnešního mače. Obdržel menší trest za hákování a domácí budou mít dvě minuty přesilovou hru.

Matěj Mayer

Góly a asistencie: 11. Kuchejda (Zíb, Straka), 12. Kuchejda (Nouza, Straka), 19. Pajič (Chovan), 38. Nouza (Straka, Kuchejda), 42. Nouza (Zíb), 56. Babka (Kříž, Guman) – 26. Dolníček (Niko, Pekr), 51. Psota (Niko)

Banes Motor České Budějovice: Bláha (Gába) – Kříž, Vráblík, Suchánek, Zíb, Bohunický, Žovinec, Klinecký – Květoň, Pajič, Chovan – Nouza, Straka, Kuchejda – Žálčík, Rob, Babka – Guman, Mikyska, Švihálek – Marek
    SK Horácká Slavia Třebíč: Falter (42. Šindelář) – Malena, Bartoň, Čejka, Bilčík, Šaur, Niko, Šik, Přibyl – Erat, Dolníček, Pekr – Kusko, Švec, Psota – Wasserbauer, Baldwin, Zohorna – Čech, Miškovský, Pokorný

Rozhodca: Schmejkal – Svoboda, Maštalíř

Diváci: 6421 (vyprodáno)