Togliatti – S.Moskva 1:2 (kon.) | Kazaň – Petrohrad 3:2 (kon.) | CSKA Moskva – Vladivostok 5:1 (kon.)
Čerepovec – Chabarovsk 1:4 (kon.) | Helsinki – Jaroslavľ 3:1 (kon.) | Riga – Soči 1:2 (kon.)
HC Slovan – Dinamo Minsk 4:1 (kon.) | Záhreb – Novgorod 2:1 (kon.)
HC Slovan Bratislava
4:1 (1:0, 0:1, 3:0)
HC Dinamo Minsk
Utorok 24.11.2015, 19:00 • Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava • KHL

45:55
    Šinkevič dnes po druhýkrát opúšťa hraciu plochu, ani jemu sa nechcelo na lavicu hanby, no musel, musel veru. Dve minúty za držanie.

43:22
    Za podrazenie dostal dve minúty Szczechura, nechcelo sa mu von, no musel, musel.

35:33
    Minsk teraz dostal Slovan pod tlak, Slovan vybojoval puk a snažil sa o akciu, Lisovec však fauloval a za držanie išiel von, skrátime mu pobyt na lavici hanby?

32:14
    Kozák dostal dve minúty za podrazenie, Minsk si zahrá presilovku, Slovan bude brániť svoje vedenie.

18:44
    Jeglič bol defenzívou domácich poslaný na Glassa, arbitri predsa len budú v prvej tretine vylučovať, protesty domácich nepomohli, Žiga dostal dve minúty za nedovolené bránenie a Šinkevič za krošček.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 19. Tičar, 52. Barker (Paré), 59. Miklík, 60. Kašpar – 39. Ellison (Vesce, Bailen)

HC Slovan Bratislava: Garnett (Brust) – Starosta, Višňovský, Barker, Švarný, Valach, Mihalik, Kozák – Jeglič, Tičar, Nagy (A) – Bartovič (A), Surový (C), Paré – Kašpar, Viedenský, Miklík – Skalický, Lušňák, Skokan
    HC Dinamo Minsk: Glass (Milčakov) – Baile, Šinkevič (A), Lisovec, Krajíček, Filičkin, Gunderson – Vesce, Ellison, Cheechoo (C) – Materuchin, Szczechura, Stepanov – Meleško, Drozd, Komarov – Pavlovič, Koľcov (A), Michaľov

Rozhodca: Oskirko, Ravodin – Aľjošin, Ivanov

Diváci: 9.332