Togliatti – S.Moskva 1:2 (kon.) | Kazaň – Petrohrad 3:2 (kon.) | CSKA Moskva – Vladivostok 5:1 (kon.)
Čerepovec – Chabarovsk 1:4 (kon.) | Helsinki – Jaroslavľ 3:1 (kon.) | Riga – Soči 1:2 (kon.)
HC Slovan – Dinamo Minsk 4:1 (kon.) | Záhreb – Novgorod 2:1 (kon.)
HC Slovan Bratislava
4:1 (1:0, 0:1, 3:0)
HC Dinamo Minsk
Utorok 24.11.2015, 19:00 • Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava • KHL

V Bratislave sa skončil pekný hokej tak, ako sme si predstavovali, víťazstvom domácich. Nerodilo sa ľahko. Slovan o plnom bodovom zisku rozhodol až tretej tretine a dvomi gólmi do prázdnej bránky len potvrdil svoju výhru. Najlepšími hráčmi zápasu vyhlásení: v tíme hostí Matt Ellison, v tíme domácich Rok Tičar. Pozrieme si tradičnú ďakovačku, víťazné kolo a pôjdeme do postele, peknú a hlavne dobrú noc všetkým želá Vladimír Korduliak, onlajny.eu (21:18:36)

59:56 Lukáš KAŠPAR - 4:1
    59:56 Kašpar (SBA)

59:56
    Slovan Bratislava dal gól!
    Garnett sa predviedol pekným zákrokom, puk smeroval na modrú, Dinamo chybovalo zlou prihrávkou, puk zachytil LUKÁŠ KAŠPAR a od obrannej modrej poslal puk do prázdnej klietky hostí.

59:26
    Glass zostal na striedačke, Dinamo hrá opäť power play bez brankára.

59:26
    Oddychový čas hostí, Dinamo to zrejme ešte raz skúsi s prázdnou klietkou.

59:11
    Na konci tretiny kotol spustil mexickú vlnu a zápas dohrávame vo víťaznom tóne.
    58:50 Michel MIKLÍK - 3:1
    58:50 Miklík (SBA)

58:50
    Glass vykorčuľoval na striedačku ako ruské torpédo, Slovan poslal puk von z pásma, po pravej strane za pukom nakorčuľoval MICHEL MIKLÍK, Glass sa ešte zo striedačky hodil na ľad, puk hokejkou nezachytil a Michel už vedel, kam ho poslať.

58:43
    Glass si to namieril na striedačku, Dinamo bude hrať bez brankára.

58:14
    Puk za bránkou hostí, kam ho poslal Višňovský, čas ku klaksónu sa nezadržateľne blíži.

57:50
    Višňovský vyhodil puk von z pásma, Slovan vyrobil zakázané uvoľnenie, Glass stále zostáva vo svojej klietke.

57:37
    Oddychový čas hostí, tak predsa len Dinamo mobilizuje sily na záver zápasu, či len tretej tretiny? Veríme, že zápasu.

57:37
    Švarný vyhodil puk okolo mantinelu von cez všetky čiary, zakázané uvoľnenie, hostia si time out nepýtajú?

56:42
    Cheechoo poslal spoza bránky puk pred bránkovisko, tam sa najlepšie zorientoval Švarný, puk potiahol za bránku a poslal ho okolo ochranného skla k modrej čiare.

56:07
    Švarný puk spred bránkoviska poslal do stredného pásma a z hokejky hráča hostí napokon puk skončil na tribúne, arbitri nariadili vhadzovanie v strednom pásme.

55:57
    Hra prerušená, puk po teči domácich skončil vysoko na ochrannej sieti, Slovan bráni svoj jednogólový brejk.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 19. Tičar, 52. Barker (Paré), 59. Miklík, 60. Kašpar – 39. Ellison (Vesce, Bailen)

HC Slovan Bratislava: Garnett (Brust) – Starosta, Višňovský, Barker, Švarný, Valach, Mihalik, Kozák – Jeglič, Tičar, Nagy (A) – Bartovič (A), Surový (C), Paré – Kašpar, Viedenský, Miklík – Skalický, Lušňák, Skokan
    HC Dinamo Minsk: Glass (Milčakov) – Baile, Šinkevič (A), Lisovec, Krajíček, Filičkin, Gunderson – Vesce, Ellison, Cheechoo (C) – Materuchin, Szczechura, Stepanov – Meleško, Drozd, Komarov – Pavlovič, Koľcov (A), Michaľov

Rozhodca: Oskirko, Ravodin – Aľjošin, Ivanov

Diváci: 9.332