Liberec – Slavia 2:4 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
2:4 (0:3, 1:1, 1:0)
HC Slavia Praha
cz Utorok 24.11.2015, 17:00 • Svijanská Aréna • DHL Extraliga juniorů (CZ) • 24. kolo

A to je ode mě ze Svijanské Arény pro dnešek vše. Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera. (19:06:08)

Tygři stačily v poslední třetině pouze snížit. Zasloužil se o to Samuel Solenský. Tlak domácích se minutu od minuty zvyšoval ale hosté udrželi vedení hlavně díky skvěle chytajícímu Frodlovi, který pochytal co mohl.

59:07

58:50
    Zachar z pravého kruhu mohl dostat liberecké do kontaktu. Frodl ale zasahuje.

58:10
    Vacek jde z branky.

57:34
    Tygři mají dvě a půl minuty a přesilovku nasrovnání dvoubrankového manka.

52:09
    Slabou střelu od modré Frodl zalehává. Vhazovat se bude po jeho levici.

51:34
    Hosté se opět osvobozují vyhozením.

50:37
    Za podražení vyloučen Ječný(SLA).

Jonáš Jech

Góly a asistencie: 24. Pokorný (Zachar, Šír), 58. Solenský – 1. Nestrašil (Saňa, Novák), 8. Nestrašil (Ječný), 18. Tejral (Drahorád), 31. Nestrašil (Suda, Ječný)

Bílí Tygři Liberec: Žajdlík(Vacek) – Klinger, Husa, Mečíř, Divila, Tržický, Starosta – Burda, Pokorný, Šír, Kalfiřt, Rubeš, Král, Gecko, Solenský, Svoboda, Zachar, Havlas, Hylena
    HC Slavia Praha: Frodl(Dubský) – Valík, Novák, Drahorád, Zderadička, Saňa, Straka – Poruba, Nestrašil, Ječný, Zídek, Vyskočil, Tejral, Josefus, Suda, Sládek, Mareček, Kohút, Furch

Rozhodca: Úlehla – Kis, Svoboda