Žilina – Trenčín 3:1 (kon.) | Poprad – B. Bystrica 2:1 (2:1 po s.n.) | Košice – Piešťany 5:1 (kon.)
Skalica – Zvolen 1:3 (kon.) | Nitra – Martin 3:1 (kon.)
HK Skalica
1:3 (0:1, 1:0, 0:2)
HKM Zvolen
Piatok 20.11.2015, 18:00 • zimný štadión Skalica • Tipos Extraliga (SR)

53:20
    Opäť veľmi nepríjemný faul na Koba Jassa, ktorého sa dopustil Klhůfek, ktorý vidí za zbytočný faul dve minúty.
    MRÁZ - 1:3

48:02
    Zvolen dal gól!
    Nedáš, tak dostaneš. Skalica bola blízko k vyrovnaniu, no do rýchleho protiútoku vyrazili hostia a BRUNO MRÁZ posiela tretí raz puk za Romančíkov chrbát. Opakuje sa nám situácia zo zápasu Trenčín – Skalica.
    SEMORÁD - 1:2

46:17
    Tak toto bol veľmi lacný gól, ktorý Romančík púšťa za svoj chrbát. JÁN SEMORÁD v podstate nastrelil puk na bránu, no a domáci gólman ho lacno pustil za seba.

45:16
    Dušan Pašek mieri na trestnú lavicu. Zvolen si teda zahrá dve minúty v početnej výhode.

43:14
    Skalica si zahrá početnú výhodu. Demiters dostáva dve minúty za podrazenie.

42:07
    Lukáš Klíma vyslal tvrdú strelu na Samuela Baroša, ktorého zasiahol puk do masky. Hostujúci gólman ale vyzerá byť v poriadku.

39:17
    Obrovská smola! Tomáš Komínek sa snažil prestreliť Samuela Baroša, no ten jeho pokus prečítal a chladnokrvne chytil puk do lapačky. Krásny zákrok.

39:17
    Tomáš Komínek ide na trestné strieľanie!!!

34:51
    Vladimír Lantoš zbytočne fauloval za čo vidí dve minúty. Nasleduje presilová hrá 5 proti 4.
    ŠKOLIAK - 1:1

29:59
    Skalica dala gól!
    A máme vyrovnané. Miroslav Zálešák našiel úplne voľného ŠKOLIAKA pred zaskočeným Barošom. René sa z tejto pozície s prehľadom presadil a vyrovnáva stav zápasu na 1:1. Asistovali mu Zálešák a Novák.

29:11
    Chaos pred Barošom, no ani Klíma, Bezúch a Zalešák nedokázali pretlačiť puk za brankárov chrbát. Obrovská smola pre domácu Skalicu.

27:01
    Brabencova krásna strela švihom, no Patrik Romančík s chladnou hlavou chytil puk do svojej lapačky.

24:04
    Klíma tvrdo dohral Brendla. Za tento nepríjemný zákrok vidí hosťujúci hráč dve minúty. Nasleduje teda početná výhoda pre Skalicu.

21:45
    Pavel Brendl tvrdo dohral Obdržálka, a tak vidí domáci hráč dve minúty.
    SEMORÁD - 0:1

19:11
    A máme tu úvodný gól zápasu. Postaral sa oň JAN SEMORÁD, ktorý využil zaváhanie domácich obrancov. Asistencie Puliš, Brabenec.

17:42
    Ján Novák putuje na tresnú lavicu. Vidí dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou..

15:21
    Početnú výhodu si zahrajú aj hostia. Dušan Pašek dostáva dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

14:15
    Juraj Bezúch sa dostal do úniku, zvolil strelu švihom, ktorá letela medzi Barošove betóny, no ten ich včas stiahol, a tak je po domácej šance.

09:12
    Korytko hľadal pred Barošovou bránou Tomáša Komínka, no chýbalo naozaj veľmi málo, aby Tomáš puk zachytil.

04:02
    Radovan Puliš odchádza na trestnú lavicu. Nasleduje prvá početná výhoda pre domácu Skalicu.

03:15
    Obrovská šanca hostí. Závar pred Romančíkom. Peter Zuzin sa už išiel radovať zo streleného gólu, no domáci gólman bol proti.

Michal Štetina

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Skalica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 30. Školiak (Zálešák, Novák) – 20. Semorád (Puliš, Brabenec), 47. Semorád, 49. Mráz

HK Skalica: Romančík (Ševela) – Ďurák, Barák – Opalek, Novák – Polata, Jaborník – Brodek, Zukal – Pašek, Školiak, Zálešák – Korytko, Brendl, Komínek – Jass, Mickevics, Lantoš – Rožník, Klíma, Bezúch
    HKM Zvolen: Baroš – Demiters, Bagin – Andersons, Krejčí – Pokovič, Fekiač – Ivan, Žilka – Puliš, Brabenec, Semorád – Škvaridlo, Klíma, Obdržálek – Jurík, Mráz, Klhůfek – Zuzin, Fekiač, Misenev E.

Rozhodca: Baluška, Fridrich – Tvrdoň, Výleta