Omsk – Helsinki 0:1 (kon.) | Barys – Riga 5:1 (kon.) | Novosibirsk – Novokuzneck 6:4 (kon.)
Jekaterinburg – Čeljabinsk 5:2 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Nižnekamsk 2:1 (kon.) | Togliatti – Metallurg Magnitogorsk 1:7 (kon.)
Jaroslavľ – Čerepovec 1:2 (0:2 po s.n.) | Kazaň – Ufa 3:2 (kon.) | Novgorod – HC Slovan 5:3 (kon.)
Dinamo Minsk – Záhreb 1:4 (kon.) | Petrohrad – D. Moskva 3:2 (kon.) | Soči – CSKA Moskva 2:4 (kon.)
S.Moskva – Viťaz 2:0 (kon.)
Barys Nur-Sultan
5:1 (0:0, 1:0, 4:1)
HC Dinamo Riga
cz Utorok 10.11.2015, 14:30 • Sport Complex • KHL

Tímto se s vámi loučím a u dalších on-line přenosů opět na počtenou. (16:48:56)

Je tady očekávaný konec zápasu, který po dvou velice vyrovnaných třetinách přinesl velkolepé rozzuzlení, vyznívající lépe pro domácí Barys Astanu. Ten ve třetím dějství vstřelil čtyři branky a po zásluze si z tohoto klání odváží všechny tři body.

55:07
    Maxim Semjonov (AST) inkasuje dvě minuty za sekání.

54:20
    Riga právě vstřelila branku!
    Hosté si připravují bleskovou odpověď, avšak ke zdramatizování tohoto zápasu to již nejspíš stačit nebude. VITALIJS PAVLOVS tak alespoň obírá brankáře Laca o čisté konto.
    Asistence: Kristaps Sotnieks, Kaspars Saulietis.

53:29
    Astana právě vstřelila branku!
    Barys naskytnutou přesilovku sice využít nedokázal, ale v pokračující hře 5 na 5 pokračoval v nastoleném tlaku a brzy poté se dočkal i své páté branky. Tu domácím zařizuje ROMAN STARCHENKO.
    Asistence: Konstantin Romanov, Martin St.Pierre.

51:06
    Oslabení hosté přežili, ale nyní budou muset čelit dalšímu v pořadí. 2 minuty totiž dostává jejich hráčská lavice, která se opět provinila hrou v šesti.

47:43
    Oddechový čas Dinamo příliš neuklidnil, jen pár vteřin po vhozeném buly putuje na dvě minuty na trestnou lavici Mikelis Redlihs za sekání.

47:28
    Oddechový čas pro hosty.

47:28
    A hřebíček do rakve hostů přidává čtvrtou brankou domácích střílející KONSTANTIN ROMANOV, který se po své individuální akci raduje se svými spoluhráči.
    Asistence: Roman Starchenko.

46:02
    Barys nejprve přežil přesilovku soupeře a poté se vrhl do útoku, který úspěšně zakončil pálící DUSITN BOYD.
    Asistence: Nigel Dawes, Brandon Bochenski.

41:03
    Hráčská lavice Astany dostává od rozhodčího dvě trestné minuty za příliš mnoho hráčů na ledové ploše.

40:08
    Hovořili jsme o krátké pokračující přesilovce domácích, a ti ji už za pouhých osm vteřin dokázali využít! Autorem druhé branky Barysu se stává NIGEL DAWES.
    Asistence: Dustin Boyd.

40:01

Poměr střel na branku: 16:20.
    Vyhraná vhazování: 10:11.
    Trestné minuty: 2:6.

Další třetina začne přibližně v 16:09.

Prozatím sledujeme na branky velmi chudé utkání, jelikož jsme za 40 minut hry viděli jediný přesný zásah, o který se postaral Vadim Krasnoslobodtsev. Herně jsou však oba týmy velmi vyrovnané a jednobrankový náskok domácích ještě vůbec nic neznamená. Třetí třetina může přinést zcela opačný výsledek. Jak to bude ve skutečnosti, na to si musíme počkat následujících 18 minut přestávky.

40:00

39:57
    Mikelis Redlihs (RIG) vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení.

David Motloch

Góly a asistencie: 26. Krasnoslobodtsev (Puškarijov), 41. Dawes (Boyd), 47. Boyd (Dawes, Bochenski), 48. Romanov (Starchenko), 54. Starchenko (Romanov, St.Pierre) – 55. Pavlovs (Sotnieks, Saulietis)

Barys Nur-Sultan: Laco (Poljuektov) – Savchenko, Ellerby, Tryjasunov, Semjonov, Ryspajev, Lundin, Dallman, Lipin – Dawes, Bochenski, Boyd – Puškarijov, Krasnoslobodtsev, Khudyakov – Rudenko, Starchenko, St.Pierre – Grents, Panshin, Romanov
    HC Dinamo Riga: Sedláček (Eriksson) – Redlihs K., Sotnieks, Seigo, Galvins, Kundrátek, Jerofejevs – Darzinš, Redlihs M., Dzerinš – Leino, Sestito, Indrasis – Saulietis, Pavlovs, Meija – Berzinš, Bicevskis, Skvorcovs

Rozhodca: Bondar, Kiseljov – Palej, Raming