Žilina – Košice 0:3 (kon.) | Poprad – Zvolen 3:4 (kon.) | B. Bystrica – Nitra 4:2 (kon.)
Trenčín – Martin 3:2 (kon.) | Skalica – Piešťany 2:3 (kon.)
MsHK Žilina
0:3 (0:1, 0:0, 0:2)
HC Košice
Utorok 10.11.2015, 17:00 • DOXXbet Aréna Žilina • Tipos Extraliga (SR)

Skončil sa zápas hokejovej Tipsport ligy, v ktorom Žilina podľahla Košiciam 0:3 a potvrdila tak svoje posledné miesto v ligovom pelotóne. To je odo mňa zo Žiliny na dnes všetko, želám príjemný zvyšok večera a úspešný zvyšok pracovného týždňa. Dočítania priatelia. (19:07:53)

59:56
    Vylúčenie Košice, 2 minúty dostáva Martin Dudáš.

59:56
    V závere zápasu ešte inkasuje ranu domáci útočník Matej Valášek.

59:41
    Košice získavajú v strede klziska puk, Tomáš Halász môže pomaly, ale isto oslavovať druhú nulu v sezóne.

59:16
    Ešte vhadzovanie pred bránkou HC Košice, hostia však získavajú puk a okamžite sa ženú dopredu.

59:01
    Do konca zápasu ostáva posledná minúta.

58:25
    Týmto sa ospravedlňujem gólmanovi hostí za nesprávny štatistický údaj, Tomáš Halász už v aktuálnej sezóne jednu nulu vychytal a to v zápase proti Trenčínu.

58:01
    Do konca tretej tretiny ostávajú posledné dve minúty.

57:35
    Hrá sa v pokojnom tempe, Košice strážia výsledok.

56:55
    Nuž a domácim hokejistom ani táto presilová hra veru nevychádza, fanúšikovia pomaly opúšťajú už aj tak dosť osirelý žilinský štadión.

56:01
    Dnešné stretnutie sleduje 632 divákov.

55:25
    Vylúčenie Košice, 2 minúty dostáva Eduard Šedivý za nedovolené bránenie v hre.

55:01
    Do konca tretej tretiny ostáva necelých 5 minút, réžia zápasu už je jasne v rukách HC Košice.

54:02
    Košice znovu v útočnom pásme, hostia sa výslovne bavia hokejom.

53:37
    Hostia sa snažia ešte prikrášliť skóre stretnutia, tentoraz bol však Tomáš Tomek proti.

52:35
    Zdá sa, že dnešný zápas je definitívne rozhodnutý, vhadzovať sa bude pred Tomášom Tomekom.
    51:54 LAPŠANSKÝ - 0:3

Dávid Švec

Góly a asistencie: 9. Boltun (Šoltés, Deyl), 48. Lelkeš (Bortňák, Jenčík), 52. Lapšanský (Hrnka, Bartoš)

MsHK Žilina: Tomek (Cibuľa) – Zaťko, Brejčák, Homer, Novotný, Grman (A), Kurali, Makovský, Niník – Ri. Huna, Ró. Huna, Drevenák (K) – Konečný, Valášek, Stupka (A) – Nemček, Kolena, Schroner – Rogoň, Rehák, Švec
    HC Košice: Halász (Melicherčík) – Cebák, Dudáš, Deyl, Chovan, Pavúk, Šedivý, Macejko, Hričina – Lapšanský, Lelkeš, Bartoš – Bicek, Suja, Bartánus (K) – Šoltés, Češík, Boltun – Jenčík, Hrnka, Bortňák

Rozhodca: Orolin – Gajan, Smrek