Chabarovsk – Dinamo Minsk 4:2 (kon.) | Vladivostok – Novgorod 3:8 (kon.) | Novokuzneck – Čerepovec 4:5 (po pr.)
Novosibirsk – CSKA Moskva 0:1 (1:2 po s.n.) | HC Slovan – Barys 5:3 (kon.) | Záhreb – Omsk 0:1 (kon.)
KHL Medveščak Záhreb
0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
Avangard Omsk
cz Streda 21.10.2015, 19:30 • Dom Sportova Zagreb • KHL

47:35
    Michal Kempný opět na trestné lavici. Za podražení.

43:34
    Martin Erat na trestnou lavici za podražení Kvapila. Rozhodnutí rozhodčích se mu nelíbí.

31:55
    Genoway oslabuje svůj tým. Za sekání vidí 2 minuty.

26:39
    Giliati jde na trestnou lavici. Dvě minuty se bude hrát 4 na 4. Domácí pykají za špatné střídání.

26:39
    Michal Kempný neudržel nervy. Za oplácení jde na trestnou lavici. Někdo půjde ale i z domácích, těm se ale nechce.

16:08
    Přesilovku si zahrají v první třetině i hosté. Genoway za krosček navštíví trestnou lavici.