Chabarovsk – Dinamo Minsk 4:2 (kon.) | Vladivostok – Novgorod 3:8 (kon.) | Novokuzneck – Čerepovec 4:5 (po pr.)
Novosibirsk – CSKA Moskva 0:1 (1:2 po s.n.) | HC Slovan – Barys 5:3 (kon.) | Záhreb – Omsk 0:1 (kon.)

Michal Kempný (OMS) 0+0, 5 střel, čas na ledě 22:41
    Martin Erat (OMS) 0+0, 3 střely, čas na ledě 13:00 (21:59:37)

Je dobojováno. Ani třetí třetina nenabídla branku, ani žádnou podívanou. A to domácí měli několik nabídek na vyrovnání v podobě přesilových her. Spokojenější může být česká stopa v ruském týmu, která si z chorvatské metropole odváží plný počet bodů za hubenou výhru.

59:55
    Medveščak nyní nic nevymyslel. Má posledních 5 sekund.

59:34
    Oddechový čas pro hosty.

59:34
    Furch chytá střelu od modré, kterou pro něj naštěstí nikdo netečoval.

59:00
    Domácím začíná přesilovka. Navíc Taylor jede na střídačku.

58:25
    Oddechový čas pro domácí.

58:25
    Pěrežogin zbytečně fauluje. Krosček. Připravuje svůj tým o výhodu přesilovky.

57:24
    Sobotka s Eratem bojují u mantinelu o puk, o útočnou třetinu ale přicházejí.

56:45
    To je velká komplikace pro domácí. Místo stupňování tlaku je tu oslabení. Genoway sedí za vysokou hůl.