Skalica – Ružomberok 0:1 (kon.) | Trnava – Myjava 2:1 (kon.) | Žilina – Podbrezová 1:3 (kon.)
Trenčín – Michalovce 2:0 (kon.)
FC Spartak Trnava
2:1 (2:0)
Spartak Myjava
Sobota 03.10.2015, 17:00 • Štadión Antona Malatinského • Niké liga

Norbert Hrnčár, tréner Myjavy:
    Prvý polčas z našej strany bol nepresný, Trnava sa dostala do vedenia. V druhej časti hry sme sa dostali do hry. Výsledok berieme ako fakt.

Ivan Hucko, tréner Trnavy:
    Súhlasím s kolegom, výborný prvý polčas. V druhej časti hry sme sa dostali pod tlak, sme radi, že sme výhru uhájili. (19:16:50)

Spartak Trnava vyhral nad svojim menovcom z Myjavy 2:1. V druhom polčase sa však domáci báli o výsledok, keď Sládek znížil z penalty. Výsledok si Trnavčania ustrážili a získali tri body.

90+4

90+4
    Po skončení zápasu Vám prinesieme aj vyjadrenia oboch trénerov.

90+3
    Myjava sa tlačí dopredu, bez premyslenej akcie to však nejde.

90+1
    Rozhodca Vnuk pridá minimálne štyri minúty.

90
    Vojtuš je ošetrovaný na ploche.

89
    Vojtuš nezmyselne stratil loptu, zachránil ho iba hvizd rozhodcu.

87
    Kombinácia hostí pred šestnástkou. Už – už to vyzeralo, že sa Myjava dostane na dostrel.

86
    Zaujímavý krok trénera domácich. Útočníka za útočníka, v momente keď andelom horí obrana.

85
    Hucko strieda. Majtán dohral, prišiel Vojtuš.

84
    Faul Niareho a ten vidí žltú kartu.

84
    Kóňa si spravil jedného z Trnavčanov, skúsil ohroziť Kamenára, ale ten blokovanú strelu chytá.

83
    Sládek vyškolil Janečku a vystrelil. Kamenár prstami vytlačil loptu na roh.

82
    Hostia v laufe. Škutka sa dostal k hlavičke a lopta minula bránu Trnavy. Bol to však varovný prst pre obranu domácich.

81
    Roh po tomto super zákroku Kamenára hostia nevyužili a pokračuje sa ďalej. Gólman hostí spravil reparát za svoje predošlé chyby.

80
    Sládek v čistej šanci. Po centri sa dostal k superčanci Sládek a napálil loptu do Kamenára. Mohlo byť vyrovnané.