Mönchengladbach – Wolfsburg 2:0 (kon.) | Hannover – Brémy 1:0 (kon.) | Hertha – Hamburger 3:0 (kon.)
Hoffenheim – Stuttgart 2:2 (kon.) | Ingolstadt – Frankfurt 2:0 (kon.)
Hannover 96
1:0 (0:0)
Werder Brémy
Sobota 03.10.2015, 15:30 • HDI-Arena. Hannover • Nemecká Bundesliga • 8. kolo

Zápas v Hannoveri sa skončil. Domáci dokázali zvíťaziť 1-0 po góle z 56. minúty, a pripisujú si veľmi dôležité 3 body. Druhý polčas priniesol niekoľko veľmi dobrých príležitostí, ale presadiť sa dokázal iba Sané, ktorý po rohovom kope hlavou poslal loptu do siete. Hlavný rozhodca v dnešnom zápase udelil 5 žltých kariet, z toho štyri na strane Hannoveru.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer. (17:23:52)

90+4

90+4
    Prebieha posledná minúta predĺženia. Brankár Zieler odkopáva od svojej brány, a hostia sú už bez šance na remízu.

90+3
    Rýchly protiútok domáceho tímu končí ofsajdom, a hostia tak smerujú do jednej z posledných akcií.

90+2
    Zieler vidí žltú kartu za nešportové správanie.

90+2
    Prebieha druhá minúta nadstaveného času. Hostia posielajú do 16ky Hannoveru jeden center za druhým, ale obrana domáceho tímu je spoľahlivá a všetko rieši s prehľadom.

90+1
    García zakončoval pred bránou Hannoveru, ale jeho pokus končí vedľa brány. Nasleduje odkop brankára Zielera.

90+1
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 4 minúty.

90
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Loptu majú hostia, ktorí smerujú pred 16ku Hannoveru.

89
    Gülselam vidí žltú kartu za faul na hráča Werderu Brémy.

87
    Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Schmiedebach, a nahradí ho Gülselam.

87
    Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Gálvez, a nahradí ho Lukimya.

86
    Werder Brémy znova neúspešný a Karaman mohol rozhodnúť. Rýchly protiútok však útočníkovi Hannoveru nevyšiel, a domáci budú zahrávať iba rohový kop.

85
    Po striedaní pokračujú hostia v tlaku. Domáci majú všetkých hráčov pred 16kou, a čakajú čo vymyslí súper.

84
    Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Kiyotake, a nahradí ho Felipe.

84
    Akcie sa striedajú na oboch stranách, ale všetky končia neúspešne. Domáci zlyhávajú v poslednej fáze, keď pokazia prihrávku, a hostia zas nedokážu prekonať skvelého Zielera.

83
    Po útočnom faule Hannoveru zahrávali hostia priamy kop na vlastnej polovici. Loptu však poslali do pokutového územia kde bol pripravený Zieler.

81
    Bartels mal veľkú príležitosť po tom, ako brankár Zieler vyrazil strelu Fritza z 20 metrov, a lopta sa odrazila priamo k hráčovi Werderu Brémy. Bartles ale z niekoľkých metrov namieril iba do stredu brány kde bol znova brankár Zieler.