B. Bystrica – Nové Mesto n/V 1:0 (kon.) | Šaľa – Nitra 1:2 (kon.) | Teplička n. Váhom – Košice 0:1 (kon.)
Spiš. N. Ves – Prešov 2:3 (kon.) | Haniska – Bardejov 1:0 (kon.) | Poprad – MFK Zvolen 1:2 (kon.)
FK Spišská Nová Ves
2:3 (1:3)
FC Tatran Prešov
Sobota 03.10.2015, 15:00 • Mestský štadión Sp. N. Ves • MONACObet liga

Koniec zápasu. (16:47:15)

89
    Striedanie v tíme FK Spišská Nová Ves: z ihriska odchádza Keresteš, prichádza Micherda.

89
    Nadstavovať sa budú 2 minúty.

87
    Striedanie v tíme FK Spišská Nová Ves: z ihriska odchádza Tamunoibiton, prichádza Hruška.

84
    Tradičná spišská tisícka – stretnutie sleduje 1106 divákov.

83
    Kiššák a Zekucia mali teraz blízko k vyrovnaniu.

83
    Striedanie v tíme FK Spišská Nová Ves: z ihriska odchádza Kováč, prichádza Šoltés.

83
    Priamy kop domácich a Zekucia sa chytá za hlavu – mohol skórovať.

82
    Z ľavej strany zo svojej parkety opäť dobre pálil hosťujúci Leško.

81
    Už mohlo byť vyrovnané. Lukáš Kiššák zblízka z otočky prestreli.

81
    Mohlo byť vyrovnané. Lukáš

80
    Čaká nás rušných posledných desať minút. Domáci po druhom góle dostali krídla.

77
    Rušné minúty, najprv zasahoval brankár Talian, z protiútoku sa hostia dožadovali pokutového kopu.

76
    Spišská Nová Ves dáva gól! Najkrajšia akcia zápasu a parádna strela Lukáša KIŠŠÁKA.

75
    Domáci diváci už kričali gól, ale lopta v bráne po rohovom kope neskončila.

74
    Dobrá lopta do päťky, no pozorná obrana odvrátila na roh.

73
    Domáci to stále nevzdávajú, lenže sila Prešova v obrane a útoku je ťažko prekonateľná.

68
    Zekucia sa dostával do gólovej šance, ale hroziace nebezpečenstvo obrana Prešova odvrátila.