Leicester – West Ham 2:1 (po pr.) | Sunderland – Manchester City 1:4 (kon.) | Reading – Everton 1:2 (kon.)
Leicester City
2:1 (1:1)
West Ham United
cz Utorok 22.09.2015, 20:45 • King Power Stadium, Leicester • Anglický Ligový pohár • 3. kolo

Andy King prvním gólem v sezóně poslal Leicester do dalšího kola Capital One Cupu! Zápas dospěl až do prodloužení, ve kterém se trefil právě King v 116. minutě. Leicester měl více gólových příležitostí a postup si zasloužil. (23:18:55)

120+2

120+1
    Moses se dopustil útočného faulu, když v hlavičkovm souboji atakoval gólmana Schwarzera.

120
    Sudí nastavuje v prodloužení ještě dvě minuty!

119
    Hostující Reid pálil těsně nad!

118
    West Ham vrhá všechny síly do útoku. Už není na co čekat!

117
    Leicester je nyní už velmi blízko postupu, stadion bouří!
    116. Andy KING - 2:1

116
    Leicester právě vstřelil branku!
    ANDY KING si naběhl na centr Fuchse a nechytatelnou hlavičkou poslal Leicester do vedení – 2:1 !

114
    West Ham měl nyní velké šance, ale ndokázal rozhodnout!

113
    Střídání v týmu West Ham United: ze hřiště odchází Obiang, přichází Reid.

Střet brankáře Adriána s jedním ze soupeřů, který si naskakoval na vysoký centr od svých spoluhráčů.

112
    Domácí trenér dokonce rozmýšlí koho postaví na případné pokutové kopy.

110
    Domácí jsou ve druhém poločase aktivnějším týmem, ale znovu veškeré šance končí pouze u Adriána.