Táborsko – Dukla Praha 1:2 (kon.) | Prostějov – Zlín 1:4 (kon.) | Ústí n. L. – Slavia 4:2 (kon.)
1. SK Prostějov
1:4 (1:2)
FC Zlín
cz Utorok 22.09.2015, 16:30 • Stadion Za Místním nádražím, Prostějov • MOL Cup • 3. kolo

Utkání končí výhrou Zlína 4:1. Ševci splnili roli papírového favorita, když ve druhé půli navýšili poločasový stav 2:1 o dvě trefy , o něž se postarali Jordan a Bartolomeu. Prostějov tedy v MOL Cupu končí, Zlínští jdou dál a uvidíme, na koho narazí.

Ode mne je to pro dnešek z Prostějova vše, přeji Vám hezký zbytek dne. (18:27:38)

90

89
    Střelu Martina Hirsche z dálky v pohodě chytá gólman Stanislav Dostál.

88
    Faul Krejčíře na Jordana na půlící lajně.

87
    Zápas už se více méně jen dohrává, Prostějov rozehrává od Bureše.

84
    Potřetí střídali také Zlínští, Živulič nahradil Holíka.
    83. Robert BARTOLOMEU - 1:4

83
    Zlín právě vstřelil branku!

Hosté podnikli rychlý brejk, který táhl a nakonec i zakončoval ROBERT BARTOLOMEU. Střídající hráč obešel Krejčíře a s pomocí teče jednoho ze stoperů zakončil do protipohybu brankáře k levé tyči. Zlín vede 4:1 a o vítězi je prakticky rozhodnuto.

83
    Domácí potřetí střídají, místo Zdeňka Fládra si na chvíli zahraje Lubomír Machynek.

81
    Utkání sleduje celkem 945 diváků.

80
    Po závaru před zlínskou svatyní pálil z voleje Tomáš Novák, jeho pokus byl ale zablokován.

78
    Holíkova kolmice na Bartolomea byla naprosto přesná a střídající fotbalista si už i dokázal obhodit Bureše. Vše ale zastavila píšťalka rozhodčího, zlínský hráč stál totiž v ofsajdu.

77
    Centr Bartolomea si našel kapitán Zlína Tomáš Hájek, jenže hlavičkoval nad.

77
    A vzápětí další, pouze z opačné strany.

76
    Koreš se s míčem dostal až poblíž levé tyče domácí brány, tam byl ale zastaven a je z toho roh pro Fastav.

76
    Nedovolený zákrok na Strašáka a Zlínští budou zahrávat volný kop.

75
    Lukáš Motal obloučkem hledal někoho ze spoluhráčů, prostějovští hráči ale byli proti a nadýchaný pas nemilosrdně odvrátili.

74
    Podruhé sahá ke změně i Zlín. Místo zkušeného Davida Hubáčka si zahraje Robert Bartolomeu.